אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תזונה ספורט ודרך חיים


תזונה נכונה וספורט הם דרך חיים שיכולים להשפיע רבות על הבריאות ועל ההרגשה הכללית שלנו בשגרת היום יום. בכל מה שקשור  לדיאטה ואיכות חיים אין קיצורי דרך ועליה להיעשות בצורה נכונה ומבוקרת על ידי תכנית מיוחדת שבונה עבורכם דיאטנית קלינית. ניסיון החיים והלימוד הרב שצוברת  דיאטנית קלינית במהלך חייה, מאפשרים לה לבנות לכם מסלול מיוחד המותאם באופן אישי לכל מטופל, כך שתוכלו להגיע לתוצאות טובות ארוכות טווח. הרעיון בכל הקשור לירידה במשקל, הוא לבצע זאת בצורה נכונה על ידי שיטות טבעיות לחלוטין הכוללות בקרה מלאה על כל מה שאנו מכניסים לגופינו וזאת לצד פעילות ספורטיבית מבוקרת המותאמת באופן אישי לכל אדם.

דיאטנית קלינית לספורטאים

כיום, ספורטאים רבים נעזרים בשירותיהם של דיאטניות, אם זה לצורך רכיבה על אופניים, מרתונים, טריאתלון, מרתון ריצות, שחקני כדורגל, כדורסל ולכל ענפי הספורט הקיימים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי תזונה נכונה טרם ביצוע פעילויות ספורטיביות יכולה להועיל רבות למתאמנים ולשפר את הביצועיים שלהם במהלך הפעילות. לכן, מתאמנים רבים פוקדים אצל דיאטניות והן מכינות להם תכנית הכוללת אכילה של מזונות מסוימים הכוללים את אבות המזון שגופם זקוק לצורך הפעילות הספורטיבית הספציפית שלהם.

אם כך, שילוב של תזונה נכונה לצד פעילות ספורטיבית מבוקרת – הם המפתח להצלחה לשמירה על גופנו ולירידה מבוקרת במשקל כזאת שתקנה לכם תוצאות לטווח אורך.