אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שתלים דנטאליים


מרפאת שיניים השתלות

יש לא מעט אנשים אשר סובלים מחוסר בשיניים, הן בשל בעיות דנטאליות שונות, בשל בעיות גנטיות, בשל גילם שגרם לשורשי השיניים להיחלש ולנשור, בשל תאונות, פציעות או בעיות שונות בשיניים שגרמו לנשירתן באופן טבעי בשל זיהומים שונים והזנחה של השיניים לאורך השנים. כיום, יש לא מעט שיטות להשתלות שיניים, אך כמובן שיש לבחור בשיטות החדשניות על מנת לקבל שיניים יפות שנראות ממש כמו שיניים טבעיות לחלוטין.

אחת השיטות הפופולריות להשתלת שיניים היא – השתלת שתלים דנטליים. בשיטה זאת משתילים שיניים באמצעות ברגים העשויים מטיטניום אותם רופאי השיניים מרכיבים על השן החסרה באזור הרצוי על ידי הברגה פנימית וחיצונית. ההברגה הינה חזקה ויציבה, כך שהשן תיתפס בחוזקה ותדמה סוג של שורש חזק ביותר. שתלים דנטליים מצופים בקלציום שהוא חומר מחוספס שגורם לשן להיתפס בחוזקה באזור הרצוי. שיטה זאת נחשבת לטוב ביותר, מכיוון שהיא מחזיקה שנים רבות והתוצאות המתקבלות הן מרשימות ביותר.

יש לא מעט סוגי שיניים דנטליים אותם מספקים רופאי שיניים בישראל, אך הפופולריים יותר הם: חומר אלפא ביו, A.B, Paragon, M.I.S, ARDS Implants ועוד. כמובן שיש לבחור בסוג הטוב ביותר ורופאי שיניים מתאימים לכל מטופל את הסוג על פי האבחון שלהם וסוג השן. השתלים מחזיקים לרוב כ – 20 שנה, אך כמובן שיש לבצע מעקב כל תקופה מסוימת אצל רופא השיניים ולשמור היטב על היגיינת הפה.