אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ממה יש להיזהר בבחירת שמלת כלה


שמלות כלה

אחת הבעיות הנפוצות בבחירת שמלת כלה היא הבעיה של נשים בעלות מידות גדולות, שמתקשות למצוא בגדים יפים גם בימים רגילים, לא כל שכן שמלות כלה. עצתנו למי שאין לה מידות אידיאליות להיזהר שלא להתפתות להידחק לתוך שמלה צרה בשתיים-שלוש מידות! אם בכל זאת את רוצה להיראות רזה ביום חתונתך, תיאלצי להיעזר במחוך הדוק. מחוך טוב אכן יחמיא אך יגביל את צעדייך. זכרי, אם לא נוח לך בעת המדידה, לא יהיה לך נוח גם בחתונה, וחבל.

מעצבים רבים מבטיחים שיעצבו בשבילך מה שתרצי, אבל לפעמים המרחק רב בין ההבטחה לביצועה. או שאין להם את המידה הנכונה ואת הסגנון שיתאים לך, או שהם פשוט נותנים לדמיונם להשתולל בלי להתאים אותו אלייך. לא פעם שומעים על כלה שהחליטה לתפור את שמלת הכלה אצל מעצב נודע ונחלה אכזבה גדולה. לפעמים התופרת הקטנה היא דווקא זו שתעשה את העבודה הטובה.

הדבר הכי נורא שיכול לקרות לכלה ביום חתונתה היא שהשמלה תיקרע או תתפרק חלילה באמצע החתונה! כן, גם זה קורה…
ומה בנוגע למחשוף? את בטוחה שאת רוצה מחשוף גדול, כמו אצל כלות שרואים בסרטים?והאם השרוולים הנפוחים לא יפריעו לך להחזיק בידך את הכוס? אל תתפתי.

שאלי את עצמך מה מתאים לך ולאופייך. האם את בחורה שמרנית שאוהבת את הסגנון הקלאסי? או שמא את צעירה נועזת שבועטת במוסכמות? אם את צנועה ומאופקת ודאי תבחרי בשמלה בגזרה ישרה ובלי מחשוף ענק, או שמא תעדיפי שמלה מפוארת, בנוסח המאה ה-19, עם חצאית מתנפחת ושובל באורך קילומטרים?

אל חשש. למרות כל האזהרות, ביום חתונתך תהיי לא רק הכי מאושרת, אלא גם תהיי הכי יפה, הכי פורחת, הכי מהממת!