אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שמלות כלה לנשים בהיריון


שמלות כלה

עיצוב שמלת כלה לכלות הריוניות, הוא ללא ספק אתגר גדול עבור מעצבי שמלות וגם לכלה עצמה. כאשר מדובר בכלה הריונית, השמחה היא כפליים ולמעשה מגיע לכלה מזל טוב כפול. יש לא מעט כלות אשר מתחתנות בהיריון, ואם בעבר כלות הריוניות היו מנסות כמה שיותר להסתיר את הבטן, כיום הדבר הוא שונה לחלוטין וכלות דווקא אוהבות להדגיש את הבטן ובוחרות במגוון גזרות יפיפיות יפות לא פחות משמלות רגילות. אז איך בוחרים את שמלת הכלה לכלה הריונית? איזה גזרות מתאימות לבטן התופחת? ואילו בדים מתאימים?

הסוד הטמון בעיצוב שמלת כלה באופן כללי, הוא להדגיש את הקימורים המרשימים של הגוף ומצד שני להסתיר את הקימורים הבעייתיים יותר והלא מחמיאים. כאשר מדובר בעיצוב שמלות כלה להריוניות, הדבר הוא שונה מכלה לכלה. ישנן כלות שיעדיפו להבליט את הבטן, בעוד ישנן כלות אשר יעדיפו להסתיר אותה. בכל מקרה, חשוב להתאים את השמלה באופן אינדיבידואלי לצרכיה של הכלה ולטעמה שאישי, אך לבל נשכה את ההתאמה של השמלה על פי שלב ההיריון והבטן הגדלה.

שימי דגש על נוחות בלתי מתפשרת

כל שמלה חייבת להיות נוחה עבור הכלה, שהרי היא תלווה את הכלה כמה שעות טובות, אך כאשר מדובר בכלה הריונית, הדבר חשוב כפליים. מבין מגוון הרב של הבדים, חשוב לבחור בדים נושמים ואוויריים כדוגמת בד שיפון, טול, משי והרשימה עוד ארוכה.