אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שמירה על בתים בתשלום


מתכננים לצאת לחופשה ארוכה? יוצאים לסוף שבוע? מפחדים להשאיר את ביתכם ללא השגחה? רוצים להשאיר את הכלב בבית אך זקוקים שמישהו יהיה איתו? נראה כי אתם זקוקים לשירות שמירה על בתים בתשלום. בעידן בו יש לא מעט מקרי פריצות וכיום בכל כמה שניות נפרצת דירה או חנות בישראל, נראה כי בעלי בתי רבים אינם רגועים להשאיר את ביתם ללא השגחה ולצאת לחופשה ארוכה. נכון שיש אפשרות למגן את הבית על ידי מנעול צילינדר חזק, על ידי מצלמת אבטחה, אזעקה ועוד דרכים שונים. אך כידוע הפורצים של היום מתוחכמים ומכירים היטב את מערכות אלו ויודעים לפרוץ לבתים גם כאשר הן מותקנות. לכן, אנשים רבים נעזרים בשירותי שמירה על בתים, כך מגיע אדם לביתם, אם זה כמה פעמים ביום או לן שם בתשלום והם חשים רגועים.

את שירותים אלו ניתן למצוא על ידי אנשים פרטיים, מאבטחים, או סטודנטים המעניקים שירות שמירה על בתים, כך שתוכלו למצוא אותם כאן באתר שלנו או על ידי המלצות מחברים או מכרים שוודאי יוכלו להמליץ לכם על שירות שכזה. מעבר לכך, תוכלו לרכוש שירות שמירה על בתים על ידי חברות שמירה המעניקות ניידת שתסתובב לעיתים קרובות ליד ביתכם ותוודא שהכל בסדר, המאבטחים יכנסו לביתכם וידליקו את האור ויכבו אותו לסירוגין והם גם ירוקנו את תיבת המכתבים שלכם.

אבטחת בתים

אבטחה על בתים, היא למעשה שירותי שמירה על בתים כאשר אינכם בבית או בשעות לילה מאוחרות, ואפילו כאשר ישנם אנשים אשר יוצאים לחופשות ארוכות או קצרות ומעט מפחדים להשאיר את ביתם הפרטי ללא השגחה. כיום, יש לא מעט אפשרויות הקשורות לאבטחת בתים, אם זה באמצעות התקנת מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, מנעולים מתוחכמים, סורגים מיוחדים, דלתות חזקות, שומר בכניסה לבניין ועוד מיני רבים. אך בפועל לצערנו יש לא מעט מקרים בהם בתים נפרצים על אף שלל מערכות אלו, כך שהדרך הטובה להיות רגועים היא – כאשר יש שירותי אבטחה על בתים.

מהו שירות אבטחה על בתים?

שירות אבטחה על בתים, יכול להיות בדרכים שונות, אם זה חיבור האזעקה לבית למוקד חירום וכאשר ישנה בעיה או כאשר האזעקה מופעלת ושולחים באופן מידי ניידת למקום שתוודא שהכל תקין, או ניידת סיור שתפקידה לסייר בין הבתים המנויים בחברה ולוודא כי הכל תקין. מעבר לכך, ניתן לשכור את שירותיהם של חברות אבטחה כאשר אינכם בביתכם או שיצאתם לחופשה ארוכה או קצרה, כך שהניידת תסתובב לעיתים קרובות יותר ותבדוק שהכל בסדר ואין שום בעיה באזור שלכם. חברות אלו, הינן עובדות עם סיירים מיומנים אשר עוברים תדריכים וריענונים במהלך עבודתם, כך שהם יוכלו לשמור על ביתכם כאשר אינכם בבית ולדאוג שתיסעו לחופשה בראש שקט ללא שום דאגה.