אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שלבי ביצוע פוליש לרצפה


פוליש

רצפה נקייה בבית או במשרד או למעשה בכל מקום אחר, מוסיפה רבות להרגשה הכללית של דיירי הבית או של העובדים וזאת ידוע לכולם. ניקיון יסודי של הרצפות על ידי בעלי הבית או על ידי חברות ניקיון מועילות רבות, אך על מנת להבריק את הרצפה ולהקנות לה מראה מבריק, יש צורך לבצע פוליש אחת לתקופה מסוימת והרצפה שלכם תהיה מבריקה ונקייה באופן תמידי.

לפני שאתם נגשים למלאכת בחירת חברה המספקת שירותי פוליש, חשוב להכיר את שני האופציות מקרוב. יש פוליש ווקס ויש פוליס קריסטל. אז בואו נראה מה ההבדל בניהם וכיצד מבצעים אותם:

פוליש ווקס – פוליש זה, הינו המוכר והוותיק מבין השניים ונראה כי הוא פופולרי יותר בשל העלות הנמוכה שלו ביחס לחומרים אחרים. שלבי עבודה עם פוליס ווקס נעשים בצורה זאת: בעלי המקצוע מורחים שכבת שעווה מיוחדת על גבי המרצפות, על מנת ליצור שכבה מבריקה ואחידה לרצפה שלכם. לאחר מכן מקרצפים את הרצפה עם מכונה מיוחדת אשר מחדירה את החומר לרצפה.  

פוליש קריסטל – הוא הפופולרי ביותר כיום בשוק בשל יתרונותיו הרבים. ראשית, הוא מעניק לרצפה ברק נטול שריטות ממש כמו של קריסטל ומכאן נגזר שמו. עבודה זאת נעשית בצורה הבאה: מורחים חומרים מיוחדים על הרצפה ולאחר מכן מבצעים את פעולת הקרצוף בצורה מאסיבית על ידי מכונה מיוחדת. ישנו תהליך נוסף שהוא נקרא מגנזיום, שתפקידו להחדיר היטב את החומרים לתוך האריחים ולמנוע שריטות.