אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שירותי ניקיון במעבר דירה או לאחר שיפוץ בית


מעבר דירה או שיפוץ בית, הם ללא ספק תהליכים מתישים, אך בתום השיפוץ או בתום מעבר הדירה, מגיעים לשלב משימת ניקיון הדירה, שהיא קשה ביותר ללא תמיכה של חברת ניקיון או עוזרות בית שיספקו לכם ניקוין יסודי. כיום, יש לא מעט חברות ניקיון אשר יכולות לספק לכם מעבר חלק לדירה חדשה ולאת ללא עיכובים מיותרים על ידי שליחת צוות עוזרות בית ומנקים מנוסים אשר מיומנים לצורך משימה זאת.

לרוב, חברות אלו מספקות גם את חומרי הניקיון, כך שאין צורך כלל וכלל לגשת לחנויות ולרכוש חומרים שונים, כך תוכלו לחסוך גם כסף רב וגם זמן יקר. בנוסף לכל אלה, עוזרות בית מיומנות יודעות בדיוק באילו חומרים להשתמש על מנת להסיר כתמים מורכבים כמו למשל – להסיר אבנית מהמקלחות, או לנקות את הרהיטים בצורה מסוימת כתמים על ריהוט או על הרצפה, לנקות חלונות בצורה מקצועית ובכלל את כל סוגי הניקיון והסרת הכתמים.  

בנוסף לניקיון הדירה בצורה מקצועית על ידי עוזרות בית, יש לא מעט חברות ניקיון אשר מציעות שירותים נוספים כמו – שירותי פוליש וקס להברקת רצפות וגם שירות הדברה מפני מזיקים וחרקים. את שירותי הפוליש וההדברה ניתן לבצע כבר בכניסה לבית חדש או לאחר שיפוץ יסודי של הבית.