אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

שירותי החלפת צמיג


שירותי דרך

כל בעל רכב יודע כמה מתסכל להיתקע עם פנצ'ר בגלגל, אך לא כולם יודעים כיצד להחליף את הגלגל ולטפל בצמיגים באופן מקצועי. נושא הצמיגים ברכב, הוא אחד הנושאים אשר נהגים ישראלים נוטים להזניח בכל הנוגע לבטיחות הרכב ותקינותו, הרי צמיגים אינם תקינים יכולים לסכן את הנוהג ברכב וגם את הרכבים סביבו בכביש. כיום, משרד התחבורה עורך מידי פעם מבצעי אכיפה יחד עם משטרת ישראל בהם רכבים אקראיים מורדים מהכביש לצורך בדיקת תקינות הצמיגים. רכבים בהם קיימים צמיגים שאינם בטיחותיים, הם מורדים מהכביש, כך שיש צורך לדאוג באופן מידי לחליף את הצמיגים התקולים.

במבצעי אכיפה שכאלו, נהגים אשר נתפסים עם צמיגים לקויים, מתבקשים להחליף את הצמיג הלקוי ברזרבי, אך אם הצמיג הרזרבי אף הוא אינו תקין או שיש ליקוי ביותר מצמיג אחד, הרכב יורד מהכביש. במקרים אלו, או במקרי של פנצ'ר בגלגל, תוכלו להיעזר בשירותי דרך של חברות גרירה, אשר מציעיות הגעה של בעל מקצוע לצורך החלפת צמיגים במקום או תיקון פנצ'ר בצורה יסודית.

ברוב המקרים תיקון פנצ'ר אינו מכסה במסגרת הביטוח של הרכב, אך כמובן שיש לבדוק זאת מראש. בכל מקרב תוכלו להזמין שירות מחברות פרטיות אשר מציעות את שירות זה, אך כמובן שיש לבחור בחברה שתהיה גם מקצועית וגם תגיע במהירות האפשרית לתקן לכם את התקלה.

כלי נגישות