אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שירותי גינון וגיזום


אחזקת גינות - גנן - גננים - הקמת גינות

שירותי גיזום וגינון הם שם כולל לעבודותיו של גנן מקצוען. ישנם גננים אשר מתמחים בכל הקשור לטיפוח גינות יוקרה, אם זה למגזר העסקי או הפרטי, וישנם גננים אשר מתמחים בגיזום עצים. גיזום היא פעולה חשובה ביותר לבריאות העץ או הצמחים ולתפקודם. פעולת זאת הינה מורכבת מידע רב בכל הקשור לצומח ונראה כי אין מדובר בעבודה פשוטה כלל, למרות שלכאורה גיזום נשמע כמו כריתת עצים וצמחים יבשים, אך לא כך הדבר. חשוב לציין כי גיזום לקוי שאינו מתבצע על ידי גנן מקצועי- יכול לגרום להפסקה מוחלטת של הצמחייה. כך גם להפך, גיזום מוצלח ומקצועי, יוכל להשביח את הצמח.  

אם כך, שירותי גינון וגיזום לגינה, הינם דורשים מבעל המקצוע להתמקצע היטב בכל הקשור לפיזיולוגיה של כל צמח וצמח, על מנת לבצע עבודה מקצועית. רק הכרה מלאה של כל העצים והצמחים הקיימים בארץ וכמובן את תכונתם, יוכלו לסייע לגנן להבנת התגובה האפשרית של העץ כתוצאה מהגיזום. מעבר לכך, גיזום עצים דורש מיומנות ביצוע גבוהה ושימוש בכלים איכותיים אשר מתאימים בקפידה לכל סוג גיזום.  

באילו מקרים יש צורך להיעזר בגנן לצורך גיזום עצים וצמחים?

יש לא מעט מקרים בהם יש צורך בשירותי גינון וגיזום, כמו למשל אצל בתים פרטיים אשר מטפחים גינות יפיפיות, בלובי וכניסה של בנייני מגורים, בכניסה למשרדים או למוסדות פרטיים או ציבוריים ועוד. מעבר לכך יש לא מעט מקרים בהם מדובר בגיזום אשר נעשה בשל שיחים מטרידים שאותם יש לגזום, חוסמי מעבר, גדולים מדי לעומת הגינה או כל מקרה אחר.