אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

שיפוצניק מומלץ


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

לבחירת שיפוצניקים מומלצים יש חשיבות לא קטנה. מדובר באדם אשר הולך לבלות לא מעט שעות, ימים ואף שבועות במטרה להגשים את הפנטזיה הנוכחית שלך בנוגע לאופן בו הבית שלך צריך להראות.

עבור שיפוצים מינורים כגון צבע וסיוד, החלפת מנורות, התקנת פרגולות וכדומה, מספיק להזמין שיפוצניק אשר יוכל להשלים את העבודה בתוך מספר שעות. גם עבור שיפוץ של חדר האמבטיה, אשר יכול לכלול החלפת הקרמיקות והריצוף הקיים במרצפות וחיפויי שיש גרנוליט ומוזאיקה, שדרוג המקלחון, ציפוי אמבטיות, החלפת ברזים ועוד, ניתן להעזר בשירותיו של הנדימן מקצועי.

העניין נהיה מעט מורכב יותר אם ברצונך לשפץ את ביתך מהיסוד, או להגדיל את שטחו הן מבחינת רוחב והן מבחינת גובה. כאן נכנס כל התחום של קבלנות בניין ולא מעט זמן ואנשים מעורבים בפרוייקט הזה, משמע העלות הינה משמעותית גבוהה יותר, ואתה ככל הנראה תרצה לדעת שאתה שם את מבטחך, וכספך, בידיים הנכונות.

טיפ ראשון – היפגש עם קבלן שיפוצים מומלץ

כמובן, עדיף בביתך, על מנת שיוכל לראות במו עיניו את האתר המיועד לשיפוץ. בחן את רמת העניין והאכפתיות של קבלן השיפוצים המומלץ שבחרת, האם הוא חסר סבלנות או מראה עניין אמיתי בדבריך ומציע רעיונות מועילים בנוגע לאיטום גגות רעפים או החלפת תריסים ואלומיניום, הוספת קירות גבס דקורטיבים?

טיפ שני – בחן לעומק את הצעות המחיר

הדבר החשוב ביותר שעליך לזכור הוא לא להתייחס להצעה הנמוכה ביותר. קבלן שיפוצים זול אמנם יחסוך לך כסף עכשיו, אבל את אותו סכום, ואף כפול ממנו, תצטרך לשלם בהמשך הדרך, בין אם במהלך השיפוץ עצמו או לאחר שהוא סיים את העבודה, עבור תיקון טעויות ותקלות אשר נגרמו עקב עבודה לא מקצועית או מושלמת.

באתר 2144 תוכלו למצוא מגוון שיפוצניקים מומלצים לביצוע עבודות קטנות ובינוניות בבית ובעסק. ובנוסף תוכלו למצוא גם קבלן שיפוצים מומלץ למגוון עבודות, מקצועי אשר מומחה בעבודות שיפוצים גדולות ומורכבות.

כלי נגישות