אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שיעורים פרטיים בלשון


אחוז גדול מן התלמידים בישראל נזקקים כיום לקבל עזרה במהלך לימודיהם על ידי מורים פרטיים, אם זה ילדים בבית הספר או בני נוער בתיכון ואפילו סטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות.  שיעורים פרטיים אלו מסייעים לתלמידים אשר אינם בקצב של הכיתה להשלים את הפער וזאת הם מבצעים בשעות הצהריים אצל מורים פרטיים. שוק שיעורים הפרטיים הינו נותן מענה למגוון רב של תחומים, הן שיעורים פרטיים בלשון, באנגלית, בחשבון ובמקצועות שונים, כאשר המטרה שלהם לסייע לתלמידים ללמוד את החומר באופן פרטני אחר על אחד או בקבוצות.

אם בעבר שיעורים פרטיים היו נחלתם של תלמידים חלשים בלבד, כיום הדבר שונה לחלוטין. גם ילדים מצטיינים אשר מעט מתקשים בחומר מסוים, פונים לשירותיהם של מורים פרטיים על מנת ללמוד היטב חומר מסוים ולהצליח במבחנים. כיום, רוב המורים הפרטיים הם סטודנטים או מורים שמעבירים שיעורים כהשלמת הכנסה.

כיצד ניתן לבחור בתבונה מורה פרטי ללשון?

מורה פרטי ללשון, חייב להיות בעל שפה עשירה ולהכיר היטב את הדקדוק של שפת העברית, הרי הדקדוק הוא לא קל בכלל ונראה כי לא מעט תלמידים מתקשים דווקא בשיעורי לשון. מורים אלו חייבים להיות סבלניים כלפי תלמידים ולדעת כיצד להתאים לכל תלמיד את שיטת הלימוד שהכי מתאימה לו, אם זה בעזרת הוראה מתקנת, או בעזרת לימוד על ידי שיטות שונות שיסייעו לתלמיד להבין את הנלמד.