אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שילוב של רהיטי גן יוקרתיים על דשא סינטטי


דשא סינטטי

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות לפתרון אידיאלי לכל מי שמעוניין בגינה ירוקה ויפה, אך זאת ללא צורך כלל וכלל בטיפול והשקיה וללא חרקים שונים ובוץ בימי החורף. ענף הדשא, שינה את פניו בשנים האחרונות שכך, שכיום תוכלו למצוא דשא סינטטי איכותי במראה טבעי עם סיבים נעימים ורכים למגע, ממש בדומה לדשא אמיתי.

תחושת מרחב ונראות יוקרתית

דשא סינטטי הוא ללא ספק נותן הרגשת מרחב ונראות יוקרתית לכל גינה ואף ניתן לשלב אותו במרפסות שמש ואפילו במרפסת מקורה. על הדשא ניתן לשלב רהיטי גן יוקרתיים, כך תוכלו ליהנות מגינה חלומית ואפילו לשבת בכיף עם חברים או בני משפחה או לשבת בשבת בבוקר על נדנדה בגינה אשר מונחת על הדשא. על הדשא הסינטטי תוכלו לשלב מגוון רב של רהיטי גן כמו – מערכות ישיבה יוקרתיות לגינה, מיטות שיזוף, שולחנות וכסאות, נדנדות לגינה, מוצרי הצללה כמו שמשיות וגזיבו ועוד.

דשא סינטטי, מאפשר לבעלי בתים פרטיים או לבעלי גינה ליהנות מסביבה ירוקה ללא כל מאמץ, במשך כל עונות השנה. הדשא הינו רך ונעים למגע וממש כמו תחושה של דשא חי – וזאת ללא כל מאמץ או תחזוקה יחסית לדשא אמיתי. אם כך, הבחירה בדשא סינטטי תהפוך את הגינה שלכם לנעימה יותר כך תוכלו ליהנות מגינה ירוקה ויוקרתית.