אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

שטיחים לסלון


שטיחים מקיר לקיר

חלל הסלון יכול לעיתים להיות די משעמם אם הרצפה אינה מחופה בשטיח יפיפה, שהרי השטיח נותן חיות לכל סלון וזאת מעבר לעובדה כי הוא יכול לשמש כאופציה מצוינת להניח את כפות הרגלים הקרות עליו בחורף הקר. מעבר לכך, שטיח הינו פתרון מצוין להושיב ילדים על הרצפה ולתת להם לשחק עליו מבלי שהם יתקררו. כיום, ישנו מבחר עשיר של שטיחים בשוק הוא וכולל קטגוריות רבות. בזירה זאת ניתן למצוא – שטיחים יוקרתיים אשר עשויים מעבודת יד, שטיחי צמר חמימים איכותיים, שטיחים מודרניים בצורות וגדלים שונים, שטיחים סינטטיים, שטיחים כבדים, קלילים והרשימה עוד ארוכה.

בבחירת שטיח לבית ובעיקר לחלל הסלון, חשוב לדעת להתאים בבירור את גוון השטיח ואת גודלו לחלל החדר אותו תרצו לאבזר, הן מבחינת גוונים מרשימים, שילוב של כמה צבעים יחד, גודל בשטיח, האם תרצו שטיח מקיר לקיר או שטיח תחת שולחן האוכל או תחת שולחן קפה וכך הלאה.

אז בואו נראה מהן האופציות הקיימות עבורכם:

יש לא מעט סוגי שטיחים בשוק, אך הבולטים מבניהם והנמכרים יותר הם: שטיח זיגלר – הינו שטיח באיכות מצוינת ובהשראה פרסית, שטיח חבל – הינו שטיח עמיד וחזק אשר עשוי מחומרים איכותיים, הוא ניתן לניקוי מהיר ומהווה פתרון עיצובי ופרקטי יוצא מהכלל לחלל הסלון, שטיח טלאים – הוא שטיח ארוג ונראה כי הוא אחד הטרנדים החמים ביותר בשוק וכמובן שהרשימה עוד ארוכה.

כלי נגישות