אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

רפד ספות


רפד - רפדים

רפדים הם בעלי מקצוע מהדור הישן יותר ולרוב מדובר בבעלי מקצוע עם ניסיון רב של עשרות שנים בתחום המחזיקים בחלל עבודה ובו תוכלו למצוא שפע של ריפודים וציוד מיוחד לצורך עבודתם. מעבר לעבודות ריפוד, רפדים מציעים מגוון שירותים נלווים כמו – תיקון של קפיצים ומילוי נוצות בספות וכסאות, ריפוד כורסאות מעוצבות, הוספת רגלי נירוסטה, תיקון כורסאות מתכווננות, חידוש כורסאות טלוויזיה ושחזור וחידוש של רהיטים עתיקים.

כיום, נראה כי אנשים רבים מעדיפים שלא לוותר על הספות האהובות או כורסאות הטלוויזיה שלהם, וזאת מטעמי נוחות וסוג של קשר רגשי לרהיטים הללו שמשרתים אותם בנאמנות שנים רבות. אך לרוע המזל, יש לא מעט מקרים בהם ספות עור או בד יכולים להישחק עם השנים ולהיקרע, להתלכלך, הילדים החליטו לקשקש על הספות עם טושים, נשפך משהו על הספה ולא ניתן לנקות אותה עם שום חומר ועוד מקרים רבים. במקרים אלו, טוב שיש רפד ספות. 

כיצד תוכלו לבחור בצורה מקצועית רפד ספות?

טרם בחירת הרפד, תוכלו לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לאמוד את המחירים, לאחר שבחרתם בעל מקצוע שעונה על הפרמטרים החשובים לכם, תוכלו לזמן את הרפד לפגישת ייעוץ בביתכם כדי שיעריך את עלות עבודה. בנוסף, ניתן  לבקש ממנו להביא עימו לפגישה קטלוגים של בדים בגוונים שונים כדי שתוכלו להתאים את הבד של הספה לשאר הרהיטים בחלל הבית.