אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ריפוד ספות


ריפוד רהיטי עור - רפד

ריפוד ספות יכול להיות פתרון מצוין לאנשים שקשה להם להיפרד מהספה האהובה שלהם, אך מה לעשות שעם הזמן היא יכולה להישרט על ידי הציפורניים של חיות המחמד, ילדים יכולים להחליט לקשקש עליהן או שבכלל הקפה החליט להישפך דווקא על הספה האהובה עליכם והכתם לא יורד.  את פתרון ריפוד ספות המציאו בדיוק עבור תקלות אלו, כך שתוכלו להמשיך ליהנות מהספה האהובה עליכם מבלי לרכוש חדשה. בלי קשר לתופעות אלו, כאשר מדובר על ספות עם ריפוד עור או בד, בחלוף השנים הן יכולת להתבלות והבד או העור יכולים להישחק.

ריפוד ספות, יכול להיות גם במקרים שמאסתם בריפוד הישן ואתם רוצים להתחדש בריפוד אופנתי, או שביצעתם שינוי עיצובי בבית ואתם לא מוכנים לוותר על כורסת הטלוויזיה האהובה, אך הצבע אינו מתאים לעיצוב החדש.

למה כדאי לרפד ספה ולא לרכוש חדשה?

רבים יכולים לומר לכם כי – "חבל על ההשקעה והכסף של הריפוד, עדיף כבר לקנות ספה חדשה", אך לעיתים אנשים רבים חשים קושי להיפרד מהספה הישנה בגלל שהיא הכי נוחה להם ומשרתת אותם בנאמנות כל ערב כאשר הם רובצים עליה וצופים בטלוויזיה. הבשורה הטובה ביותר עבור אנשים אלו, שכבר אין צורך להחליף את הספות  הבלויות. ריפוד הספה מחדש יעשה את העבודה באופן מושלם, ויאפשר לרבוץ עליה כל ערב רק עם ריפוד חדש  וללא קרעים וסדקים.