אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

רואה חשבון שכר


רואה חשבון הוא לב ליבה של העסק, הרי הוא זה שדואג לכל הקשור להיבט הפיננסי של העסק ועל כתפיו מונחות משימות רבות. מבין שירותיו של רואה חשבון תוכלו למצוא את הבאים: ניהול חשבונות לעצמאים וחברות, שירותי ייעוץ מס, דוחות שנתיים, הצהרות הון, תשלום לביטוח לאומי, פתיחת תיקים ברשויות, שירותים פיננסיים, משכורות לעובדים, העברות כספים, חישובים שנתיים, שירותי ייעוץ ועוד מגוון שירותים נוספים.

עסקים רבים ובעיקר קטנים חוששים כי העלויות בגין שירותיו של רואה חשבון גבוהים, לכן הם מנסים בכוחות עצמם לבצע את החישובים, אך חשוב לציין כי כל טעות קטנה יכולה לגרר אחריה בעיות רבות שיכולות להסתיים בקנסות גבוהים על ידי רשויות המיסים. לכן, תמיד כדאי להיעזר בשירותיו של רואה חשבון שמכיר היטב את החוקים והרגולציה בתחום ויספק לכם שירות מקצועי ובכלל יחסוך לכם את כל הבירוקרטיה מול הרשויות.

רואי חשבון נחלקים למגוון רב של סוגים, ישנם רואה חשבון המתמחים בעסקים קטנים ובינוניים, אך ישנם רואי חשבון המתמחים בעסקים גדולים וחברות ענק. כמובן שרואה חשבון המתמחה בניהול כספים של עסקים קטנים, יגבה מחירים המתאימים לעסקים קטנים, שהרי העבודה תהיה קלה יותר ביחס לחברות ענק שהטיפול יהיה יותר מורכב.

בשל החשיבות הרבה של רואי חשבון לעסקים, חשוב לבחור רק ברואה חשבון מנוסה, כזה שיהיה זמין עבורכם לכל שאלה או בקשה תמיד.