אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

קייטרינג טבעוני


קייטרינג לאירועים

עם המודעות לטבעוניות נראה כי הביקוש לאוכל טבעוני הולך וגדל ואנו רואים זאת במסעדות טבעוניות או במסעדות בהן יש תפריט מיוחד לטבעוניים. זוגות רבים אשר מקיימים את הערב המרגש של חייהם, מאמינים באי אכילת מוצרים מן החי, ואנשים רבים נסחפים אחר הזרם ונהפכים לטבעוניים. ישנם זוגות אשר מוותרים ביום חתונתם על מנות טבעוניות, מכיוון שהם חוששים כי האורחים באירוע לא ייהנו די מאוכל גורמה אך נראה כי חתונות טבעוניות הם ממש גן עדן עלי אדמות וזאת תודות לשפים אשר מתמחים בקייטרינג טבעוני.

אוכל גורמה משובח במגוון טעמים וניחוחות

כיום ניתן למצוא מגוון של חברות קייטרינג אשר הבינו את הביקוש הרב למנות טבעוניות והן מציעות מנות גורמה איכותיות וטעימות ביותר לאירועים טבעוניים. אם זה חתונות, בר או בת מצווה, ברית או בריתה ואפילו כנסים עסקיים. אם כך, כיום אין צורך כלל וכלל להתפשר על העקרונות שלכם בגלל לחץ או אשמה או בשל כל חשש אחר. באירועים טבעוניים אורחי האירוע שלכם יוכלו ליהנות מחגיגה קולינרית מרעננת וצבעונית וזאת על בסיס חומרי גלם בריאים ומנות משובחות ביותר, שהן טעימות לא פחות ממנות רגילות.

תוכלו להדפיס על גבי ההזמנות שמדובר באירוע טבעוני ותוכלו אף להיות מופתעים ולגלות כי אנשים רבים יעריכו אתכם ואולי גם הגיעו לרוויה מאכילת בשר והתלהבו לגלות אוכל בסגנון שונה.

 

בחירת קייטרינג לאירועים

אוכל הוא הדבר הכי מדובר באירועים ונראה כי כישראלים אנו ביקורתיים לא פחות מהאירופיים, לכן כל בעל אירוע לא מתפשר על איכות האוכל באירוע שלו ורוצה את הטוב ביותר, אך כמובן במחיר אטרקטיבי – בכל זאת ישראלים. בחירת הקייטרינג יכולה להשתנות על פי סוג האירוע שלכם, הרי התפריט הוא שונה לחלוטין בים סוגי אירועים, בין אם מדובר בחתונה, בבר או בת מצווה או בכלל באירועים עסקיים וכנסים. לכן, עליכם להתאים את סוג הקייטרינג לסוג האירוע שלכם ולפי הסגנון שאתם וכמות המוזמנים שצפויים להגיע לאירוע.

אז איך בוחרים את הקייטרינג הטוב ביותר?

בראש ובראשונה, עליכם לברר אודות חברות המציעות שירותי קייטרינג, אם זה על השף שאחראי על התחום הקולינרי במטבח, מהו ניסיונו, איזה סוג אוכל הוא מציע, האם המנות מעוצבות בטוב טעם, על איזה כלים מגישים את האוכל ועוד שאלות רבות ובירורים שונים  שיסייעו לכם רבות בבחירת חברת הקייטרינג.

בדקו מהו התקציב האישי שלכם –  לאחר שקיבלתם תמונה כוללת על האופציות בתחום ובררתם אודות השף, גבשו לכם תקציב אישי לכל מוזמן ובדקו כמה אתם רוצים להשקיע לכל מנה. כמובן שככל שהאוכל יהיו במבחר גדול יותר ומוכן על ידי שפים מוכרים, כך הוא יהיה יקר יותר, אך אל תתפשרו על איכות ואסתטיקה. בשלב זה, מומלץ ללכת לטעימות ולבחון את מנת הדגל של אותו שף ולטעום סוגים רבים של מאכלים.

כלי נגישות