אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

קידום אתרים באינטרנט


קידום אתרים

קידום אתרים הוא אחד האמצעים הפופולריים כיום לקידות האתר במנועי החיפוש של גוגל, שהרי כל חברה מעוניינת להימצא בתוצאות החיפוש במקום ראשון בכל הקשור לביטויים הספציפיים של המוצר או השירות של החברה, כדי שכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים יחשפו לאתר. אך כידוע לחברת גוגל יש רגולציה די קפדנית והאופציה להופיע במקום הראשון היא – על ידי קידום אורגני או על ידי קידום ממומן. אז בואו נסביר כיצד זה עובד?

קידום ממומן

קידום זה מאפשר לחברות להופיע באופן אוטומטי במקום הראשון בתוצאות החיפוש עוד הרבה לפני הקידום האורגני וניתן לראות את התוצאות בראשית החיפוש או בצד הדף היכן שמופיעה המילה "מודעה". באופציה זאת חברות יכולות לרכוש חבילת הקלקות כאשר כל הקלקה יכולה להעלות בין – 0.20 א' לביטוי ועד עשרות שקלים. התמחור נעשה על פי הפופולריות והביקוש של המילה, ככל שהיא תהיה מבוקשת יותר, כך היא תעלה יותר.

קידום אורגני

 קידום זה הוא למעשה "טבעי" על פי ההנחיות של חברת גוגל. כיום, ישנם מקדמי אתרים שתפקידם לבדוק את הביטויים הרלוונטיים לתחום העסק שברשותכם לקדם וכך לבצע את קידום האתר. הקידום נעשה על ידי הכנסת תוכן עם ביטויים מסוימים, על ידי בנייה נכונה של האתר על פי ההנחיות של גוגל, על ידי השתלת קישורי חוץ ופנים בצורה מאוזנת ועוד שיטות שונות