אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

קווים לדמותו של ההנדימן


הנדימן - תיקונצ'יק

הנדימן אמין ומקצועי אינו בלתי ניתן להשגה, צריך רק לדעת מה לחפש. הנה שלוש התכונות העיקריות שעליך לחפש כאשר אתה ניגש לבחור הנדימן באזור מגוריך לביצוע עבודות התחזוקה ו/או השיפוצים בביתך.

1. כמה זמן ההנדימן עוסק בתחום הבניין והשיפוצים הביתיים?
כמה שיותר שנים יותר טוב, אך תקן טוב הוא סביב העשר שנות ניסיון. בנוסף לכך, על ההנדימן להיות בעל ידע נכבד במבנה הבסיסי של רוב המבנים המקומיים ובנייני המגורים באזור שלך.

2. האם ההנדימן בעל עסק עצמאי?
עליו להיות בעל אישורים ורשיונות רלוונטים (מבחינת הנהלת חשבונות, כיסוי מלא מחברת ביטוח והסמכות לעיסוק בחשמל או תאורה וכו), כך שבמקרה של תקלות או חלילה תאונות, אתה יכול להיות רגוע כי הכל מכוסה ומסודר. אחרי הכל, להנדימן מקצועי יש מוניטין ושם טוב שהולך לפניו והוא יעשה הכל בשביל להישאר במצב זה, כך שנחסכים ממך לא מעט כאבי ראש והוצאות.

3. הנדימן מקצועי ומהימן הפועל באזור מגוריך, יכיר ויהיה מודע לסגנונות הבנייה והשיפוץ הפופולריים כיום באזור שלך. הידע הזה הינו חיוני, כי כך אתה תוכל לקבל לא מעט רעיונות וטיפים היישר מההנדימן שלך. מאחר ומטרת העל שלו היא לרצות אותך באמצעות השגת המראה הרצוי עבור הבית שלך, הוא יישמח לשתף את היידע והניסיון שלו ולהציע לך מגוון רעיונות אפשריים.

להנדימן אשר יהיה בעל שלוש התכונות הנ"ל יש סיכוי טוב יותר לחסוך לך אלפי שקלים בעת שדרוג הבית ובמהלך עבודות התחזוקה השוטפות בבית. מומלץ לחפש אחר המלצות וביקורות לגבי אנשי המקצוע השונים, הן מהסביבה הקרובה לך והן באתרי הביקורות והפורומים השונים ברשת בשביל לוודא כי תמצא את ההנדימן הטוב ביותר לעבודה.