אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

צילום מסיבת רווקות


צילום מסיבות

צילום מסיבת רווקות, הוא לא עניין של מה בכך והוא לא צילום פשוט של עוד אירוע. מסיבת רווקות הוא אירוע שאותו חייבים להנציח בסטייל. אז בואו נראה כיצד עושים זאת – הרעיון הכי מקורי וחדשני לערב בלתי נשכח של מסיבות רווקות, הוא – צילום סטודיו מקצועי של כל החברות יחד. את שירות זה תוכלו לקבל אצל צלמת או צלם בכל לוקיישן שתבחרו, אם זה בטבע, בוילה, בצימר, בלופט, בבית של אחת הבנות ולמעשה בכל מקום. הצילום הוא כמובן לא סטנדרטי וכולל לכל סטיילינג מיוחד לכל המשתתפות שישאיר לכל אחת מכן סט תמונות מקצועי ומיוחד מהאירוע המהנה.

הפקת סטיילינג מהנה

טוב זה לא סוד שבנות אוהבות להצטלם, ואם כבר מצטלמים, אז שיהיה בסטייל כיאה להפקת מסיבת רווקות. בצילום מסוג זה, תוכלו לקבל ממש הפקת סטיילינג ולהרגיש דוגמניות ליום אחד. ישנם צלמים או צלמות אשר מציעות את כל החבילה תחת קורת גג אחת, אם זה אביזרים, בגדים מיוחדים, תפאורה, רקעים, בגדים מיוחדים ולמעשה כל פריט שיוכל לשדרג את התמונות שלכן ולזכות להיות דוגמניות ליום אחד.

את התמונות המרהיבות מהאירוע, תוכלו לקבל על גבי מגנטים, בסרטון מדליק של ערב בלתי נשכח עם עריכה והוספת אפקטים, תוכלו לקבל פוסטר של כלל המשתתפות על גבי קנבס, כאלבום תמונות מרהיב ומעוצב בקפידה וכמובן שהרשימה עוד ארוכה.