אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ציוד לאירועים – ממה יש להיזהר


השכרת כלים לאירועים

לבחור חברה להשכרת ציוד זה עניין לא פשוט, כולן כאחת מציעות מבחר של הצעות כדי למשוך אתכם להזמין את הדרוש לכם דווקא אצלן, אולם לא כולן מתאימות ולא כולן מספקות את השירותים הבסיסיים: עמידה בלוח הזמנים, צוות מיומן וזריז, חוזה מסודר וכמובן מבחר של כלים מרהיבים. יש חברות שפשוט "אין להם את זה". משום כך חשוב מאוד לבחור חברה אמינה ואחראית, כזאת שמוכרת בשוק וכבר זכתה להמלצות. חברה להשכרת ציוד לאירועים יכולה לשדרג את הערב, אולם עלולה חלילה גם להרוס אותו. האירוע שכה ציפיתם לו ינחל כישלון אם ברגע האחרון יתברר, למשל, שלא הגיע הציוד לחימום המזון, ותצטרכו להגיש לאורחים אוכל קר, או שנציגי החברה מאחרים להגיע והאורחים שלכם כבר גוועים ברעב או מתחילים לאכול בידיים…

כדי להימנע מהפתעות לא נעימות חשוב לברר מבעוד מועד את הדברים הבאים:
האם החברה דורשת תשלום על כוסות או צלחות שנשברו בזמן האירוע?
האם יוטל עליכם קנס בשל החזרת הכלים במועד מאוחר משנקבע?
האם תצטרכו לרחוץ את כל הכלים בסוף הערב, או שתוכלו פשוט להחזיר אותם לארגזים שבהם הם הגיעו? במילים אחרות, האם החברה תדאג לאסוף את הכלים ולנקות אותם או תשאיר לכם את כל מלאכת הניקיון אחרי האירוע.
• ובעיקר, עמדו על כך שמשלוח הציוד יגיע זמן-מה לפני מועד האירוע. איחור מטעם החברה עלול לגרום שבמקום ליהנות מן האירוע תצטרכו להתנצל בפני אורחים רעבים וצמאים.

כמו בכל הזמנת בעלי מקצוע כך גם כאן, שימו לב של ייווצר פער בין מה שהבטיחו לכם למה שקורה למעשה. דאגו לבחור חברה להשכרת ציוד שאכן מקיימת את אשר היא מבטיחה.