אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

צביעת רהיטים ישנים


חידוש רהיטים

נושא עיצוב הבית, לא בכדי הפך לתחום מדובר ופופולרי, שהרי בית מעוצב ונעים, משפיע רבות על ההרגשה הכללית שלנו ואין כמו להיכנס לבית מרשים ומעצב בקפידה, כזה שכל מי שנכנס לביתכם לא מפסיק להרעיף עליו מחמאות. אך תתפלאו, כיום אינכם צריכים להשקיע הון עתק על מנת לקבל בית מעוצב וחלומי כמו שתמיד חלמתם, אלה תוכלו לחדש את הרהיטים שלכם בצורות שונות אם זה על ידי צביעה מיוחדת, ריפוד אצל רפד, הדבקת טפטים מיוחדים ואפילו הוספה של אקססוריז תואמים לסגנון הבית וכל זה על מנת לקבל בית חלומי ומעוצב בדיוק כפי שחמלתם תמיד.

אילו רהיטים ניתן לצבוע?

כיום, חברות המציעות מוצרי בנייה וחנויות "עשה זאת בעצמך" מציעות עבור לקוחותיהם מגוון סוגי חומרים המתאימים לצביעה, אם זה חומרי צביעה המתאימים לעץ, פורמייקה, פלסטיק, ברזל, אלומיניום, פח, מתכת ועוד חומרים שונים. למעשה, תוכלו למצוא קשת רחבה של צבעים ופשוט להתאים אותם לרהיט שאותו תרצו לצבוע. הרהיטים הניתנים לצביעה הם רבים, אם זה את שולחן האוכל במטבח או בסלון, את המזנון, ספריות, מדפים, חדרי שינה, ארונות קיר, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, שידות, טואלט, מיטות, דלתות, חלונות ולמעשה כל ריהוט אחר שתרצו.

את הצביעה ניתן לבצע באופן עצמאי, אך אם הנכם בעלי ידיים "שמאליות" תמיד תוכלו להיעזר בבעלי מקצוע שונים אשר מציעים חידוש רהיטים וצביעתם בצורה מקצועית.