אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דברים שחשוב לדעת לפני צביעת דירה


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

אם אתם בשלבי צביעת הבית ומרגישים כי הקירות ממש דורשים מכם לצבוע אותן, או שבכלל בא לכם לרענן את חלל הבית בצבע מיוחד או אפילו שילוב של כמה צבעים, חשוב שתדעו כמה דברים שסייעו לכם בשלב צביעת הדירה. חשוב לציין שצביעת דירה היא לא עניין של מה בכך, היא דורשת התמקצעות ושימת לב לכל פרט ופרט עד לקבלת המראה הרצוי בצורה אסתטית ונקיה.

ראשית, ישנם צבעים רבים איתם ניתן לצבוע דירות ולעיתים יש צורך לערבב כמה צבעים שונים על מנת להגיע לגוון הרצוי, כך שיש לקחת זאת בחשבון ולהיעזר בבעל מקצוע מומחה או בחנויות טמבור אש מעניקות את שירות זה.

עבודה עם טיח – בהרבה מקרים יש צורך לעבוד עם טיח, שזהו למעשה "השפכטל" המפורסם. את חומר הטיח מכינים מראש בצורה מסוימת עוד טרם הצביעה כדי שהקיר אחרי צביעה יהיה מושלם וחלק. ברוב המקרים, יש צורך להיעזר בטייח מקצועי, אך כיום רוב הקבלנים המציעים צביעת דירה הם גם טייחים מומחים.

חשוב לציין כי יש סוגים שונים של קירות, כך שיש להתאים לכל קיר את הטיח המתאים ואת הצבע. לכן, חשוב לשים לב על אילו קירות מדובר, אם אלה קירות גבס, בטון ועץ לדוגמא. יש דירות שבהם ישנם סוגים שונים של קירות ולכן דרושים לצורך צביעה חומרים שונים ואיש מקצוע שיודע איך לצבוע כל קיר באופן שונה.