אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור מורה לפסיכומטרי?


בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחותו של מקצוע הוראה חדש – מורה לפסיכומטרי. זהו מקצוע תובעני ביותר. המורים שעוסקים בו מלמדים עשרות רבות של תלמידים בכל מועד (ישנם 5 מועדי בחינה בשנה), מתמודדים עם מגוון רחב של רצונות ושאיפות מצד התלמידים, עם ביקורת מצד בתי הספר, ועם שוק שדורש את איכות ההוראה הטובה ביותר. עליהם להקדיש שעות רבות ללוות את התלמיד בלימודיו, לחזק את ידיו בשעות משבר, לבדוק את העבודות והמבחנים שלו ולהיות יועץ ומדריך.

מה תפקידו של המורה לפסיכומטרי?

לאורך כל שלבי הלימודים המורה לפסיכומטרי יתרגל איתך את הנושאים שעליך לחדד את שליטתך בהם. הוא יפתור יחד אתך פרקי בחינה שקופים שיעניקו לך ולו טביעת עין ברורה על מצבך לקראת המבחן. בקורס פסיכומטרי יש למעלה מ-20 תלמידים המגיעים מרקעים שונים וכמות החומר שצריך להספיק עצומה. כל תלמיד צריך דגשים שונים ואסטרטגיית בחינה אישית כדי שיוציא מעצמו את המירב במבחן פסיכומטרי. העבודה עם מורה פרטי לפסיכומטרי משלימה בדיוק את החלקים הללו. 

אחד היתרונות הגדולים של עבודה עם מורה פרטי לפסיכומטרי הוא יצירת תכנית עבודה המותאמת אישית ללומד. מושם דגש על נושאים שבהם התלמיד חלש ולא מתבזבז זמן על נושאים שבהם הוא שולט. באופן זה מתבצעת הכנה נכונה למבחן פסיכומטרי, שתניב תוצאות טובות יותר ממה שניתן להשיג בקורס פסיכומטרי קבוצתי, שאינו מלווה על ידי מורה פרטי.

במה נבחן מורה טוב לפסיכומטרי?

  • מורה פרטי טוב לפסיכומטרי הוא לא רק זה שיודע להעביר חומר – הוא גם בעל יכולת להתאים את חומר הלימוד וההסברה לעומד מולו. הוא חייב להיות בעל רגישות ויכולת להבין את האחר, כמו גם בעל ארגז כלים הכולל מגוון של שיטות ודרכי הסבר, שיבטיחו כי אכן תבינו את החומר הנלמד.
  • מורה פרטי טוב לפסיכומטרי ילמד להכיר את נקודות החוזק והחולשה שלכם באמצעות משוב המועבר מתרגולי האונליין הממוחשבים אותם תתרגלו בעזרתו. כך יהא ביכולתו של המורה הפרטי לעקוב אחר התקדמותכם ולבדוק אם יש צורך בשינוי גישת הלימוד.
  • מורה פרטי טוב לפסיכומטרי יסייע לכם להבין כיצד לפתור את המבחן בדרך שבה תשיגו את מירב הנקודות האפשריות. העבודה לצד מורה פרטי לפסיכומטרי תעזור לכם להתמודד עם החרדה המלווה את הניגשים למבחן פסיכומטרי, והתמיכה שלו תסייע לכם להתמקד, להתגבר על הלחץ ולגשת למבחן רגועים ומוכנים.
  • מורה פרטי טוב לפסיכומטרי יסייע לכם להגדיל את הציון בעשרות נקודות, ובכך יקרב אתכם יותר אל מסלול הלימודים אותו תבחרו ואל עתיד מבטיח ומוצלח