אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פתיחת תיק ברשויות


פתיחת עסק הוא דבר מורכב, לעיתים בעלי עסקים אינם יודעים אם כדאי לפתוח עוסק פטור, עוסק מורשה או בכלל חברה בע"מ. במקרים אלו, ייעוץ על ידי רואה חשבון יכול להיות פתרון מצוין, שהרי רואי חשבון מומחים בתחום ומכירים את היתרונות והחסרונות בכל פתיחת תיק שכזה ויוכלו לכוון אתכם כיצד לפעול ומה הכי מתאים עבור העסק שלכם. בכל הקשור לפתיחת עסק, יש צורך לעבור במשרדים שונים, אם זה במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי ולהגיש טפסים רבים עד לקבל תעודת עוסק מורשה, פטור או חברה בע"מ.

מעבר לעניין פתיחת תיק ברשויות, רואה חשבון יכול לסייע לכם בהתנהלות הפיננסית של העסק הכולל הגשת טפסים ודוחות דו חודשיים לרשויות ובכלל לסייע לכם בכל הקשור לתחום הפיננסי של העסק. ההתנהלות מול רשויות אלו, לא תמיד קלה וודאי לא למי שאינו בעל ידע רב בתחום זה, לכן תמיד כדאי להיעזר ברואה חשבון מקצועי, בין אם מדובר בחברה בע"מ בעלת עובדים או שבכלל מדובר בעוסק פטור או עוסק מורשה.

מעבר לכך, אצל רואה חשבון תוכלו לקבל שירות ייעוץ והכוונה לאורך כל הדרך, בין אם אתם מעוניינים לעבור מעוסק מורשה לחברה בע"מ או בין אם אתם מעוניינים לעבור מעוסק פטור לעוסק מורשה וכך הלאה. רואה חשבון ייעץ לכם בכל זמן נתון מה הכי טוב לעסק שלכם מבחינת תשלומי מס.