אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פתיחת שער מהטלפון


שליטה מהסלולר שערים חשמליים - שער חשמלי

כמה פעמים שכחתם את השלט של השער בבית? הבטרייה של השלט נגמרה? השלט אבד או נגנב? ולמעשה מצאתם את עצמכם חסרי אונים מחוץ לשער החנייה מבלי אפשרות להיכנס אליו. אך כיום, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו לפתוח את שער החנייה ישירות ממכשיר הסלולר בדרך הנוחה והקלה ביותר ללא שלט כלל וכלל. טכנולוגיה זאת, נהפכה לשם ודבר בתחום והיא כוללת את מיטב הטכנולוגיה בתחום שתעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים.

איך זה עובד?

בפיקוד החשמלי של השער הקיים מותקנת מערכת אלקטרונית עם כרטיס סים בעל מספר סלולארי מוגדר, כך שכל חיוג מטלפון בעל מספר מזוהה שהוגדר מראש מכניס פקודה למערכת לבצע פתיחה של השער. למעשה, באופציה זאת המכשיר הסלולארי שלכם הופך להיות השלט של השער הנמצא בשימושכם. החיוג אל השער בכדי לאפשר לו להיפתח, יכול להתבצע מכל מקום בארץ, כך שאם יש לכם אורחים המגיעים לביתכם או לקוחות המגיעים למשרד, תוכלו מכל מקום לחייג לשער ולפתוח אותו עבורם.                                 

כיצד מתבצע תפעול המערכת?

תפעול המערכת הינו פשוט וקל, כך שניתן בכל רגע נתון לערוך את רשימת הטלפונים המורשים לפתיחת השער וזאת באמצעות הודעת SMS מרחוק. התפעול יכול להיות מנוהל על ידי וועד הבניין או כל גורם אחר שתבחרו. פתרון זה הוא הטוב ביותר ונראה כי יותר ויותר אנשים פרטיים או וועדי בניין משתמשים בטכנולוגיה זאת.