אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פתיחת מזל על פי הקבלה


מתקשרת - הילרית - מדיום - מיסטיקנית - יועצת רוחנית - פתיחת מזל

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לכל הקשור לתקשור ופתיחת מזל על פי הקבלה. לצורך כך, קיימים אנשים שעיסוקם בכך, אם שהינם בעלי כישרון טבעי ואם לאחר לימוד ממושך. פותחי המזל יכולים להיות רבנים, מקובלים, אסטרולוגים, נשים בעלות חושים מחודדים ואפילו מה שפעם נהגו לקרוא "מקובלים" ו"מכשפות". כיום, לא מעט אנשים נגשים למקובלים אלו, אם זה אנשי עסקים המעוניינים לדעת את גורל העסקה או אם זה אנשי ציבור וסלב אשר פוקדים זה אחר זה אצל מקובלים אלו.

המטרה המקובלת ביותר שבגללה יותר ויותר אנשים מגיעים אנשים אל פותחי המזלות היא הצורך במציאת בן זוג לחיים, בין שמדובר בזיווג ראשון ובין אם הכוונה להחזרת אהוב או אהובה. פתיחת מזל משמשת בין היתר לצרכים נוספים- להשכנת שלום בית, סגולה לפוריות, לבריאות, להצלחה בלימודים או בעסקים, להסרת חסימות, וליצירת שפע, שגשוג והצלחה בחיים.

יש לא מעט סוגי פתיחת מזל על פיהם פועלים אנשי מקצוע אלה והם: פתיחת מזל בקלפים, בקפה, באמצעות קריאה בכף יד, באמצעות תקשור, באמצעות קבלה, באמצעות קמעות, באמצעות תחזית אסטרולוגית ועוד סוגים שונים. למעשה, מכלול אפשרויות אלו מביאים אנשים למצוא את ייעודם בחיים ולפתור להם בעיות שונות המטרידות אותם ביום יום.

מקובלים ואנשי תורת המסתורין אלו טוענים, כי לא די בכך שהאדם יסתמך על חמשת החושים הידועים: ראיה, שמיעה, טעם, ריח ומישוש. חושים אלו משמשים את האדם בצורה טובה לצרכי יום יום.