אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פרקט למינציה


בשנים האחרונות, קיימת מגמה הולכת וגוברת של שימוש ברצפות פרקט במקום בסוגי רצפות אחרים. רצפת פרקט הפכה לפופולרית במיוחד לאורך השנים האחרונות ואנשים רבים בוחרים להשתמש בה, במסגרת שיפוצים או בכניסה לבית חדש. רצפת הפרקט מעניקה מראה עיצובי יוקרתי, מודרני ואיכותי, וזאת למרות עלותה הנמוכה באופן יחסי.
לרוב, התקנת הפרקטים מתבצעת רק בחלק מהבית, בחדרים הפנימיים למשל או בחדר השירותים. אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר שיש לרצפת פרקט להציע הוא הקלות שבה ניתן להתקינן. ניתן להדביק את הפרקטים על רצפה ישנה, ללא צורך בקדיחות או בהסרת מרצפות ישנות – כך שהעבודה היא מהירה ביותר.

כיום, ישנו מגוון נרחב של פרקטים, בעיצובים שונים, מחומרים שונים ובעלויות שונות. הודות לסוגים הרבים שמוצעים בשוק, תוכלו לבחור את הפרקט המתאים ביותר לטעמכם האישי, לתקציב הקיים ולצרכים שלכם.   

התקנת רצפת פרקט

כפי שציינו קודם לכן, התקנת רצפת פרקט היא פשוטה ונוחה למדי. התקנת הפרקט מתבצעת על גבי הרצפה עצמה. באופן זה, היא מאפשרת חיסכון בעלויות, שכן אין צורך לקדוח בקצפה הקיימת או לבצע עבודות הריסה אחרות. כמו כן, מדובר בהליך מהיר ויעיל, בניגוד לרצפות אחרות שזמן התקנתן יכול להגיע אף לשבועיים.
יתרונות נוספים של הפרקט הם היותו קל לניקוי, נעים למגע וניתן להסרת בקלות רבה.

סוגי פרקט

בשל העלייה הגוברת בביקוש לרצפות פרקט, קיימים בשוק סוגים שונים המתאימים לצרכים שונים.
ההבדל העיקרי בין סוגי הפרקטים הוא בין פרקט עץ לפרקט למינציה.
פרקט עץ הוא פרקט שמורכב מקורות של עץ אמיתי ולא מעובד. הוא מחזיק מעמד למשך שנים רבות ומספק תחושה נעימה למגע, אך עלותו נחשבת לגבוהה.
לעומתו, ישנו פרקט למינציה. פרקט למינציה הוא פרקט מלאכותי דמוי עץ שמיוצר באופן תעשייתי. פרקט זה יותר עמיד בפני פגיעות, מגיע במגוון רחב של עיצובים ומחירו נמוך בהשוואה לשל פרקט עץ.  

פרקט למינציה

עבור אנשים שמעוניינים בפרקט עץ, אך מעדיפים לחסוך בכסף מומלץ לבחור בלמינציה. פרקט הלמינציה הוא הפרקט הנפוץ ביותר בבתים בישראל, בזכותו עלותו הנמוכה ויתרונותיו הרבים. בניגוד לפרקט עץ, הוא אינו נשרט בקלות וניתן לנקות אותו בפשטות ובלי בעיה. בשל העבודה שמדובר בפרקט מעובד, ניתן למצוא אותו בסוגים שונים ומגוונים של טקסטורות והדפסים.
ניתן להתקין פרקט למינציה באופן עצמאי, אולם מומלץ להשתמש במתקין פרקט מקצועי מיומן ובעל יכולות גבוהות על מנת להימנע מתקלות.