אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פרקטים בזול


ריצוף כל חלל באשר הוא בפרקטים מקנה לחלל אווירה חמימה וכפרית, אך לצד עיצובים מודרניים וחדישים המקנים מראה מיוחד ומרשים. פרקטים הם למעשה קורות העשויות מעץ אשר מורכבות בצורה נכונה על ידי בעלי מקצוע העוסקים בתחום. את הפרקטים ניתן לבנות בחלק הפנימי של הבית, בתור מדרגות והן בריצוץ חוץ למרפסת או הגינה. היתרון הבולט של רצפת פרקט, הוא העובדה שהעץ אינו סופג קור, כך שהפרקט נשאר תמיד חמים, מה שמאפשר להסתובב עליו ברגלים יחפות גם בימים קרים וליהנות ממגע חמים ונעים.

התקנת פרקטים בבית, הינם השקעה משתלמת ביותר לטווח ארוך, וזאת לצד העיצוב המיוחד שלהם והמראה היוקרתי והמבריק. הפרקטים מכילים יתרונות רבים ואלו הם שהופכים אותם לפופולריים כל כך: ראשית, פרקטים קלים לניקוי ולתחזוקה, הם מבודדים מחום ומקור, אינם רגישים ללחות ולחומרים שונים, הם אינם מתבלים עם השנים, הם מגיעים בקשת רחבה של צבעים וגדלים ועוד יתרונות רבים.

אילו סוגי פרקטים תוכלו למצוא בשוק?

ישנם סוים רבים של פקרטים, כך שקיימות אפשרויות שונות של שימוש בהם: האפשרות הראשונה הינה ריצוף פרקט עם עץ טבעי לחלוטין. פרקטים אלו משדרים מראה יוקרתי וטבעי ונחשבים ליקרים יותר ביחס לאחרים, אך לא ניתן לערער על איכותם והם נשמרים בצורה איכותית לאורך שנים רבות. האפשרות השנייה היא – פרקט למינציה, שהוא קרטון דחוס סינטטי והוא למעשה דמוי פרקט, הוא אינו איכותי כמו פרקט עץ אמיתי, אך הוא זול יותר.