אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פריצת כספת


מנעולן לכספות

כספות הן פריט נפוץ כמעט בכל בית ועסק נראה כי הם משמשים בנאמנות עסקים רבים וגם בעלי בתים פרטיים. כספות משתמשות לאנשים רבים ככלי מצוין לאחסון פריטים עקרי ערך כמו – כספים, מסמכים חשובים, תכשיטים, פרטי אמנות, נשק ועוד פריטי שונים. למעשה, הכספת לא רק משמשת כהגנה מפני פורצים, אלה היא משמשת גם כאמצעי מצוין לצורך הגנה על חפצים אישיים אלו מפני שריפה. אם אינכם מצליחים מכל סיבה שהיא לפתוח את דלת הכספת, תוכלו להיעזר במנעולן לכספות אשר מכיר היטב את כל סוגי המנעולים בשוק ויוכל לפרוץ לכם בבטחה לכספת מבלי לגרום לה נזק.

הבעיות הנפוצות בהן יש צורך להיעזר בפורץ כספות הן – אובדן קוד הכספת, אובדן מפתחות הכספת, תקלה במערכת הנעילה של הכספת, תקלה בקוד או בצירי הדלת ועוד תקלות שונות בהן אין מנוס אלה להזמין פורץ מקצועי.

כיום, מנעולנים רבים אשר עוסקים בפריצת דלתות של בית או בפריצה דלתות רכב, מעניקים גם שירות פריצה לכספות, אך כמובן שיש לברר זאת מראש ולוודא כי הפורץ מכיר את סוג הכספת שלכם וברשותו את הכלים והידע לפרוץ אליה בצורה בטוחה. שירותי פריצת כספת כוללים גם שירותים נלווים כמו – שכפול מפתח נוסף במקרה של אובדן, שכפול קודן, החלפת חלקים ועוד שירותים רבים. כמובן שיש לבחור רק בפורץ בעל רישיון לעסוק בתחום.