אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פריצת דלתות


מנעולן-פורץ-מנעולים

נתקעם מחוץ לבית ללא מפתחות? הרכב לא מניע? המפתחות אבדו או נגנבו? המפתח אינו פותח את הדלת? נראה כי זה הזמן המתאים ביותר לפנות למנעולן מקצועי שיפרוץ את הדלת בבטחה ויעניק לכם מפתחות חדשים. אנשים לא מעט בחייהם נזקקים לשירותי פריצה של דלתות, כך שהביקוש הוא רב וישנם לא מעט מנעולנים מוסמכים אשר מציעים שירותי פריצת דלתות לרכב, לבית, למנעולים ולכספות.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים פורץ?

כאשר מדובר בפריצת דלת לבית – דבר ראשון חשוב לקחת נשימה ארוכה ולנסות לפעול בהיגיון. בכל אופן אל תנסו לפרוץ באופן עצמאי וודאי שלא לבעוט בדלת או לנסות לפתוח בחוזקה. בדקו – אולי ישנם מפתחות רזרביים אצל מכרים או בני משפחה, אולי מדובר במפתח שאינו נכון ועוד. כמובן שאם אין מנוס יש להזמין מנעולן מוסמך אשר מומחה בפריצת דלתות.

כאשר מדובר בפריצה לדלת הרכב, יש כמה אופציות, או שהמפתח נשבר, נתקע בסוויפט, תקלה בשלט, מפתחות הרכב אבדו או נגנבו ואולי המפתחות ננעלו בתוך הרכב. במקרים אלו, בדקו אם יש ברשותכם מפתחות נוספים, אולי תא המטען פתוח וניתן להוציא את המפתח שננעל ועוד. בכל מקרה, חשוב שלא לנסות לפרוץ באופן עצמאי כי תוכלו לגרום לדלת הרכב יותר נזק מאשר תועלת וודאי שלא לנסות לשבור את השמשה במקרה שמפתחות הרכב ננעלו בתוכו.