אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פיצוץ בצנרת


אינסטלטור-שרברב

פיצוץ בצנרת הוא לכל הדעות עניין מתסכל וגם עסק לא פשוט בכלל אשר לעיתים יכול לגרום נזק רב לקירות המבנה ולעיתים גם לתכולת הדירה. במצבים אלו, יש צורך להיעזר באינסטלטורים המומחים לפתרון הבעיה ואף בשיפוצניקים לטובת תיקון הקיר. עבודת התיקון במקרים אלו, דורשת ברוב המקרים שבירת קירות, החלפה של חלקי הצנרת הפגומים לחדשים ולאחר מכן סגירת קיר הכוללת טיוח וסיוד בצורה מקצועית. במקרים בהם קיימים אריחים כמו למשל באמבטיה, בשירותים או במטבח – יש צורך להחליף גם אותם.

פיצוצים בצנרת ונזילות מים, קורים במקומות בהם עוברת צנרת המים, אם זה באמבטיה, בשירותים, במטבח, אך הפיצוץ יכול להתרחש גם מחוץ למבנה ובכלל בכל מקום בו עוברת הצנרת. 

זיהוי מוקדם יכול להפחית את הנזק

חשוב לציין כי פיצוץ בצנרת, הוא לא דבר הקורה ברגע, אלה מדובר בתהליך איטי המתחיל בנזילה קטנה אשר מתפשטת בצורה איטית, לכן חשוב להיות ערניים לתסמינים שלה. לדוגמא – אם הנכם מבחינים כי זרימת המים איטית, קיבלתם חשבון מים חריג, הנכם מגלים סימני רטיבות, הופעת עובש, התנפחו של טיח וצבע בכל אזור בבית, חשוב לפנות מבעוד מועד לאינסטלטור אשר יגיע עם כלים מתקדמים לפתור לכם את בעיות אלו.

במידה ונכנסתם לדירה חדשה, גם אז מומלץ לבצע בדיקה מקיפה של הצנרת, על מנת לשלול נזילות ולא להמתין להפתעות. דבר זה מתבצע על ידי גלאי חשמלי המיועד לאיתור נזילות.

אינסטלטורים מומלצים ברחבי הארץ: (בחר באזור הרצוי)
אינסטלטור בחיפה        אינסטלטור בירושלים       אינסטלטור באשדוד     אינסטלטור באשקלון     אינסטלטור בהרצליה    אינסטלטור בראשון לציון     אינסטלטור בתל אביב       אינסטלור בחולון   אינסטלטור בבת ים    אינסטלטור ברחובות    אינסטלטור בנתניה    אינסטלטור ברמת גן     אינסטלטור בפתח תקווה