אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עצות וטיפים לעבודות מסגרות


מסגריה

עיצובים וקישוטים

כל מסגריה תוכל להציע לכם מלאכת מסגרות מעוצבת ומקושטת לפי טעמכם. ניתן לעצב ולקשט את עבודות המסגרות באמצעות האלמנטים העיצוביים הבאים:

• צבעים מגוונים ומיוחדים;

• כיפופים ייחודיים של המתכת;

• דוגמאות מיוחדות ומקוריות;

• שילוב של חומרים שונים – זכוכית, עץ וכדומה;

• שימוש בטכניקות של חריטה, ריקוע וחיתוך.

עבודות אלומיניום

האלומיניום משמש בשנים האחרונות כחומר גלם מועדף ליצירת חלונות ותריסים. הסיבה לכך נובעת מהתכונות הייחודיות של האלומיניום, שהופכות אותו לחומר קל ונוח לעבודה ויעיל במיוחד לייצור חלונות ותריסים. שלושה יישומים נפוצים במיוחד בעבודות אלומיניום: חלונות בלגיים, תריסים ונציאניים ורשתות גלילה.

חלונות בלגיים

מוצר מיוחד שמפיקות המסגריות, ואשר יש לו ביקוש רב לאחרונה, הם החלונות הבלגיים, הידועים גם בשם חלונות אלומיניום. הם קיבלו את שמם משום שמסגרתם עשויה אלומיניום ומשום שהיו נפוצים מאוד בבלגיה. כיום חלונות בלגיים נפוצים בכל העולם, ומותקנים במיוחד בישראל משום שהם מתאימים לסגנון הבנייה בארץ ולאקלים שלה.

הפופולאריות של החלונות הבלגיים נובעת מתכונותיו הייחודיות של מסגרת האלומיניום שסביבם. האלומיניום הוא אחד החומרים החזקים שבטבע, ומשום כך הוא מתאים מאוד לעבודות מסגרות מכל הסוגים. החוזק של מסגרות האלומיניום מאפשר לנו ליצור חלונות בעלי פתחי זכוכית גדולים, שיכניסו הרבה אור ואוויר לבית. האלומיניום הוא גם אחד החומרים בעלי כושר בידוד ואיטום מהגבוהים ביותר. לכן חלונות בלגיים מספקים איטום מוחלט מפני רטיבות, ובידוד אקוסטי מפני רעשים.

תריסים ונציאניים

התריסים הוונציאניים ידועים לנו גם בשם צלונים. הם נקראים כך משום שבניגוד לתריסים הרגילים המקובלים בבתים התריסים הוונציאניים מעניקים אטימות מוחלטת מפני השמש.

תריסים ונציאניים פופולאריים ביותר כיום בעבודת המסגריות. הם מתאימים לכל בית ולכל חדר בבית. ניתן לכוון אותם לכל זווית שרוצים בהתאם לכמות האור שבה אנחנו מעוניינים . ניתן לגלול אותם בצורה ידנית או באמצעות מנגנון חשמלי.

רשתות גלילה

רשתות גלילה מיועדות להתקנה על חלונות או על דלתות כניסה בבתים פרטיים, במטרה למנוע כניסה של מזיקים שונים לבית, במיוחד בתקופת הקיץ: זבובים, יתושים, דבורים ועוד. רשתות גלילה עשויות מפרופיל אלומיניום, שעליו מתוחה רשת דקה ושקופה למחצה. הודות לכך, רשתות גלילה אינן חוסמות את הנוף ואינן אוטמות את הבית מפני משבי רוח נעימים.