אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

על מה חשוב להקפיד בזמן שיפוץ רהיטים


רפד - רפדים

על מה חשוב להקפיד בעת רכישת ספה או כורסה חדשות או שיפוץ הרהיט הקיים?

אלה הם הדברים העיקריים:

טיב האריג – יש להקפיד על כך שאריג הריפוד יהיה איכותי ועמיד, חסין ככל האפשר מפני קרעים או כתמים שאי אפשר להיפטר מהם. יש בשוק בדי ריפוד חזקים ועמידים מאוד, שהם אולי יקרים מעט יותר אבל בסיכומו של חשבון יעלו פחות מבד ריפוד שיש להחליף כל שנה.
סוג האריג – שימו לב שקיימים סוגי בדים שונים, דקים או עבים, חלקים או מחוספסים. מומלץ לרכוש בדים עבים שהם מטבע הדברים חזקים יותר ועמידים בפני רוב הנזקים שעלולים להיגרם לריפוד.
מראה האריג – כשאתם בוחרים אריג לריפוד, חשוב שהוא יתאים למראה הכללי של הסלון שלכם, וכמובן שיהיה בעיצוב ובדגם שאתם אוהבים. חשבו גם על כך שהאופנה מתחלפת, על כן ייתכן שהריפוד הפרחוני העליז שהוא כל כך "אין" השנה לא ימצא חן בעיניכם ולא יתאים לכם גם בשנה הבאה. עדיף שתרכשו אריג סולידי יותר על מנת שלא תצטרכו לבצע החלפה נוספת של הריפוד כעבור זמן קצר.
בדרך כלל כאשר קונים ספה וכורסאות לסלון מתכוונים לקנייה ארוכת טווח. רוב האנשים לא יחליפו את הריהוט בביתם יותר מפעמיים שלוש במהלך חייהם. עם זאת, את הריפוד יצטרכו להחליף הרבה יותר פעמים.

ריפוד מתלכלך, מתקלקל, נשחק ומתבלה. על כן כמה שלא נקפיד על הרכיבים שהזכרנו – טיב האריג, איכותו , מרקמו וצבעו – יש להביא בחשבון שאחת לכמה שנים נזדקק לשירותיו המקצועיים של הרפד!