אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עיצוב שיער לכלות


דקה אחרי שכל כלה בוחרת את שמלת הכלה, עליה לבחור את התסרוקת שאיתה היא תצעד ביום המרגש בחייה. כיום, יש לא מעט מספרות מובילות אשר מנוהלות על ידי מיטב מעצבי השיער בארץ אשר מציעים בין יתר שירותיהם – גם שירות עיצוב שיער לכלות באופן מקצועי. עיצוב שיער לכלה הוא ללא ספק אתגר רב למעצבי השיער, אך מעצבים בעלי ניסיון  יוכלו לעצב לך את השיער כך שייראה מושקע, מטופח על פי הטרנדים האחרונים המובילים בתחום עיצוב השיער, אך זאת לצד התאמה מושלמת למבנה פניך ולעיצוב השמלה שלך.

עיצוב שיער לכלות, בראש ובראשונה דורש חופש תנועה לכלה, כך שהיא תחוש נוחות בלתי מתפשרת, אך זאת לצד עיצובים וטרנדים מובילים. בערב החשוב לך מכל, לא רק שתרצי להיראות טוב, אלה גם חופשיה וקלילה, כך שמעצבי שיער חייבים להיות קשובים ורגישים לכל בקשה ולכל ציפייה. בעיצוב השיער, ניתן לשלב מגוון רב של אביזרים משלימים אשר משולבים עם התסרוקת כמו – פרחים קטנים, קשתות,  קישוטי שיער, אבנים ועוד מגוון אלמנטים, אך כמובן בטוב טעם ובהתאם לאופי וסגנון שמלת הכלה.

בתהליך התאמת התסרוקת, עליך להגיע לפגישה ראשונית בה את והמעצב תבחרו יחד את הסגנון הרצוי, כך שלא תבזבזי זמן יקר ביום החתונה. לכן, עליך לעשות קצת שיעורי בית ולעיין במזינים שונים, כדי להכיר את סגנונות עיצוב השיער ולבחור את העיצוב אליו את מתחברת.