אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עיצוב פנים למשרד


משרד מעוצב תורם רבות הן לעובדי החברה והן כרושם על הלקוחות והספקים אשר פוקדים ביום יום את המשרד. למעשה, מדובר בכלי שיווקי מצוין שיכול למתג אתכם גבוהה ולהשפיע גם על אווירת העבודה ביום יום וגם על מיתוג החברה. כיום, בעלי עסקים משקיעים רבות בעיצוב המשרד ושוכרים לצורך כך מעצב פנים אשר מומחה בעיצוב משרדים, כך הוא יוכל לייעץ להם גם על ריהוט ארגונומי נוח לעובדים.

מה צריך לקחת בחשבון בעיצוב פנים למשרד?

ראשית, נתחיל בצבעי אווירה, שהרי לצבעים יש כוח עז בכל הקשור לנראות וההרגשה הכללית, כך שיש להתאים צבעים המשתלבים היטב עם רוח המותג. כמובן שניתן לשלב כמה צבעים יחד, אך בטוב טעם.

תאורה –   לתאורה יש השפעה רבה על אווירת המשרד ויכולה להשפיע רבות על ראות העובדים לטווח ארוך לכן, כיום יש בעלי מקצוע שתפקידם לעצב תאורה בחלל ולהתאים אותה לפי אופי העבודה וגודל החלל.  התאמה זאת, הינה יוצרת מרחב וסביבת עבודה נעימה לעובדי החברה ולמבקרים בה.

ריהוט – בחירת ריהוט היא משימה מורכבת, שהרי יש צורך לבחור גם ריהוט שישתלב היטב בחלל מבחינת עיצוב, את על הריהוט להיות נוח ומותאם בקפידה לעובדי המשרד. כיום ניתן למצוא ריהוט ארגונומי, אשר מותאם לעובדים ונועד לשמור על בריאותם לטווח הארוך.