אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עיצוב מטבחים יוקרתיים


עיצוב ותכנון מטבח יוקרתי ופרקטי הוא תהליך הטומן בחובו שימת לב לכל פרט ופרט, ברוב המקרים נראה כי אנשים נעזרים בשירותיהם של אדריכלים, על מנת לבנות מטבח פרקטי ומעוצב בדיוק כפי שהם רוצים. למעשה, תפקידו של אדריכל לשבת עם בני הזוג, להבין את דרישותיהם ולתרגמם בפועל לעיצוב פרקטי ויפה בדיוק לפי רצונם. נכון שתכנון מטבח יכול להיות לעיתים מעט מתיש, אך עם תכנון נכון וסיוע באדריכל מקצועי, תוכלו לבנות את החלום שלכם שלב אחר שלב ואף ליהנות רבות מהתהליך עצמו. זכרו כי לא בכל יום מחליפים מטבח, הרי לרוב מבצעים זאת כל 10 שנים ואף יותר, כך שיש להשקיע רבות מבחינת אנשי מקצוע וחומרים איכותיים, על מנת שתוכלו ליהנות מהמטבח לאורך שנים רבות.

תהליך העבודה

ראשית, על האדריכל לשרטט את המטבח על פי רצונות הדיירים על ידי הדמית מחשב אשר תמחיש לדיירים את מבנה המטבח. השלב הבא הוא – רכישת חומרים איכותיים אשר ישמשו אתכם לאורך זמן רב, אם זה מבחינת בחירת – שיש, קרמיקה, כיורים, ארונות מטבח, מגירות, שולחן בר ועוד מגוון רב של מוצרים ופריטים הדרושים לצורך המשימה.

מה חשוב לדעת בעת בחירת החומרים?

החומרים ממנו עשוי המטבח, חייבים להיות איכותיים ביותר, שהרי מטבח הינו חשוף למים ורטיבות בשגרת היום יום, כך ששימוש בחומרי גלם איכותיים לצד חומרים טובים – יכולים לסייע לכם רבות.