אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עיצוב אולם אירועים


בלונים לאירועים

תכנון אירוע מרשים, מתחיל מבחירה נכונה של עיצוב האולם, שהרי ללא עיצוב החלל יכול להיות די משעמם וסטנדרטי, כך שהשקעה קטנה במינימום תקציב תוכל לשנות מקצה לקצה את עיצוב האולם ואת ההנאה של האורחים. אך כיצד תוכלו במינימום תקציב לעצב אולם יוקרתי? זאת רק על ידי עיצוב בלונים מרשים במגוון רב של צבעים שיעשירו את חלל האולם. את הבלונים ניתן להציב בכל מקום באולם, אך בטוב טעם ועם צבעים שמתאימים בקפידה לאופי האירוע, כך תוכלו לשדרג באופן משמעותי את נראות האולם.

למה דווקא עיצוב בלונים?

עיצוב אולם אירועים על ידי בלונים, הוא ללא ספק הדבר הבא בתחום העיצוב, מכיוון שהוא מעניק לאולם אווירה מיוחדת שלא ניתן להתעלם ממנה כלל בשל היופי הרב שהם מעניקים לחלל. מבין סוגי העיצובים  השונים תוכלו למצוא מבחר בלונים מנופחים בהליום או רגילים נוצצים אשר מונחים בקפידה במרכז כל שולחן באירוע, בכניסה לאולם כשער מרשים, על שולחנות הבופה, על התקרה, ברחבת הריקודים ובפינות רבות באולם כך שהם יוסיפו צבע ושמחה לאווירה.

מבין העיצובים השונים תוכלו למצוא גם בלוני הליום צבעוניים עם אותיות מודפסות, לב ענק, מוצץ גדול בברית או בריתה, פרחים מבלונים והרשימה עוד ארוכה. למעשה, מדובר בפתרון זול יחסית לעיצובים אחרים והם ללא ספק בולטים לעין ומשדרגים כל חלל.