אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עורך דין לפירוק חברות


יש לא מעט מקרים בהם חברות מתפרקות וזאת במרבית הפעמים עקב בעיות כלכליות והפסדים גדולים של החברה או במקרים שבעל העסק רוצה מרצונו לסגור את העסק בשל סיבות שונות. במקרים הללו, על בעלי העסקים להתמודד מול גורמים רבים, אם זה מול הרשויות, מול נושים ומול חובות רבים שהחברה יצרה במידה ומדובר בקשיים כלכליים. במקרים הללו, יש צורך בייעוץ משפטי אצל עורך דין מסחרי על מנת שיסייע לכם להתמודד עם פירוק החברה ומול חובות של נושים ועובדים ובכלל.

הליכי פירוק חברה הינם הליכים מורכבים ולא פשוטים כלל וכלל, במיוחד כאשר מדובר בעסק גדול עם עובדים רבים, שותפים ומשקיעים. לכן, חשוב לאורך כל התהליך לעבור את שלבי פירוק החברה במקביל לקבלת ייעוץ משפטי צמוד מעורכי דין העוסקים בתחום מסחרי ופירוק חברות.

חשיבות עבודתו של עורך דין מסחרי בהליך פירוק חברה

עורך דין מסחרי אשר מומחה בכל הקשור לפירוק חברה, יוכל לתת לכם ייעוץ והכוונה מלאה לאורך כל התהליך וזאת תוך כדי שמירה על זכויות הבסיסיות ושמירה על האינטרס של הלקוח. מאחר ותהליך זה מורכב ודורש ידע רב, חשוב לבחור עורך דין מסחרי אשר מכיר היטב את התחום ובעל הצלחות והמלצות בתחום המסחרי. במקרים של פירוק חברה כתוצאה מקשיים כלכליים, מומלץ לבחור בעורך דין בעל ידע גם בתחום הוצאה לפועל.