אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבירות תעבורה


עבירות תעבורה, הן עבירות פליליות לכל דבר והן מן השכיחות ביותר. משרד התחבורה אינו מקל בעונשם של החשודים, וזאת על מנת למגר את ריבוי תאונות הדרכים על ידי עונשים חמורים שנקבעו בחוק שנועדו להסדיר את הנושא ולאפשר לנהגים זהירים לנסוע בבטחה בכביש. העונשים על עבירות תעבורה שונים זה מזה בהתאם לסוג העבירה, ויכולים להיות – קנס כספי, שלילת רישיון, במקרים קיצוניים עונשי מאסר במידה ומדובר בהריגה או גרימת מוות ברשלנות. החוקים בתחום התעבורה ובחוקי התנועה – הם רבים, כך שרק עורך דין לענייני תעבורה אשר מתמקצע בתחום יוכל לסייע לחשודים לשקף להם לאן הם נכנסו וכמובן לייצג אותם בצורה מקצועית בבית דין לענייני תעבורה.

יש לא מעט עבירות חמורות בתחום התעבורה, אם זה נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון או נהיגה עם רישיון שפג תוקפו, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה במהירות מופרזת, עבירות שונות הקשורות לחוקי התנועה, אי ציות לרמזור אדום, אי עצירה בעצור, נהגים חדשים שנוהגים ללא ליווי ועוד.

תפקיד עורך דין לענייני תעבורה

בכוחו של עורך דין תעבורה לצמצם ואולי אפילו לבטל אישומים שונים שעומדים מול החשוד ולמעשה להוביל לביטול של פסילה מסוימת או לקיצור תקופת הפסילה, במקרים של דוחות תנועה ניתן לבטלם, לבטל נקודות שהצטברו בגין עבירות תנועה קלות ועוד.