אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבודות שליכט צבעוני


שליכט צבעוני

עבודות עם שליכט צבעוני נעשות הן כחיפוי חיצוני למבנה והן לצורך חיפוי קירות פנים. בשנים האחרונות נראה כי השליכט הפך לשם ודבר בתעשיית עיצוב הבית וזאת בשל יתרונותיו הרבים המתבטאים באיכות החומר ובגמישות שלו בעת העבודה איתו. חשוב לציין כי מעבר לאיכות החומר, ניתן למצוא אותו בצבעים רבים וניתן ליצור ממנו מגוון רב של טקסטורות מרהיבות שיכולות לשדרג באורך פלא את נראות המבנה הן כלפי פנים והן כלפי חוץ.

עבודות חיפוי עם שליכט צבעוני מבצעים מגוון אנשי מקצוע כמו: טייחים, צבעים, קבלני צבע, קבלני גבס ושיפוצניקים. חשוב לציין כי עבודה עם חומר שליכט, דורשת מיומנות רבה ועל כן יש לבחור בבעלי מקצוע מקצועיים ביותר על מנת שיבצעו את עבודתם בצורה מקצועית ותקבלו תוצאות מרהיבות לעין.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים שליכט צבעוני?

ראשית, חשוב להקפיד בבחירת הצבע כך שהוא יתאים באופן מושלם לסגנון הבית והעיצוב גם הפנימי וגם החיצוני, כך תוכלו לקבל סוג של אחידות מבחינה עיצובית. מעבר לכך, חשוב לבחור בחומר איכותי, כך תוכלו ליהנות ממנו שנים רבות והוא לא ידהה או יתקלף עם השנים. חומר השליכט הינו חומר אקרילי מבוסס מים והוא ערבוב של טיח וצבע רצוי וכמובן בתוספת חומרים שונים לייצוב החומר. טרם בחירת שליכט צבעוני, חשוב לוודאי כי הוא בעל תו תקן ושאינו רעיל לילדים במידה ומשתמשים בו לחיפוי קיר פנימי.