אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבודות צנרת


אינסטלציה קבלנים

עבודות הצנרת הן ללא ספק עבודות מורכבות הדורשות ידע רב ושימוש בכלים מקצועיים המייעלים את העבודה. כאשר מדובר באינסטלציה קבלנים למעשה מדובר בעבודות תשתית המיועדות לבנייה חדשה, אם זה לבניינים, בתים פרטיים, מוסדות, מפעלים, משרדים מבנים ציבוריים ועוד. קבלני אינסטלציה, למעשה מצעים מכלול שירותים הקשורים לתשתיות ובניית צינורות מים מרכזיים אשר יובילו את המים לכל מקום רצוי במבנה, אם זה לחדר האמבטיה, שירותים, מטבח ובכלל. המומחיות של קבלני אינסטלציה, מאפשרים להם לעבוד ולפעול בשטחים גדולים במיוחד. את מיומנות זאת, הם מפגינים בעבודה מקצועית אשר עומדת בדרישות התקנים הרלוונטיים אשר קיימים בחוק הבנייה.

עבודות הצנרת הן מגוונות ומכילות עבודות קטנות למבנים פרטיים קטנים וכלה בעבודות מורכבות הדורשות עבודה מרובה, החל מהקמת תשתיות, עבודות תיעול וניקוז, הרכבת צינורות בטון או צינורות פלסטיק משוריינים ועוד.

צינורות ביוב ומתקני שאיבה

בעבודות צנרת מורכבות למבנים גדולים, יש צורך להתקין גם משאבות מים שהן תחנות שאיבה לביוב ולמי שפכים אשר תפקידן לנקז את המים לביוב הראשי של העירייה. עבודות אלו יכולות להיות מורכבות במיוחד ודורשות עמל רב בעיקר כאשר מדובר במגדלי ענק או מפעלים ומבנים ציבוריים. כמובן שלאורך כל עבודות אלו, חשוב לשמור גם על המראה החיצוני של צינורות המים והתקנתן באופן מקצועי ביותר כדי למנוע בעיות עתידיות, כך שעל כתפי בעלי מקצוע אלו, מונחות משימות רבות אשר יכולות לקחת זמן ממושך.