אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבודות עפר והריסות מבנים


בעלי מקצוע מומלצים

בעבודות עפר והריסות מבנים מצטבר לא מעט פסולת אשר אותה יש לפנות מאתר הבנייה, על מנת לבנות בצורה נקייה מבנים חדשים. מכולות אשפה לפינוי פסולת זאת, הוא אחד התחומים המרכזיים בהן עוסקות חברות אשר מציעות את שירות זה לקבלנים ושיפוצניקים. מכולות אלו מגיעות בגדלים שונים על פי הצורך כמובן והן משרתות בנאמנות את קבלני הבניין לאורך כל עבודות ההריסה. כאשר מכולות אלו מתמלאות, מגיעה משאית מיוחדת אשר גוררת את המכולה לאתר פסולת ייעודי לכך וניתן להשתמש בפסולת למטרת מחזור וכך לשמור על איכות הסביבה.

פינוי פסולת  בניין לתעשיות ואסבסט

פינוי פסולת בצורה מקצועית מתבצע באמצעות מגוון מכולות הקיימות בשוק אשר מותאמות בקפידה לסוגי הפסולת השונים הנדרשים לצורך העבודה. לאחר מכן, הפסולת מפונת מאתר הבנייה באמצעות מערך משאיות ייחודיות, בגדלים שונים ולצרכים מגוונים. בנוסף לכל אלה, השירותים אותם מעניקות חברות פינוי פסולת כוללים גם את הבאים: שירות פינוי אסבסט דורש התמחות ייחודית בשל מורכבות החומר, איסוף פסולת בניין, איסוף פסולת תעשייתית ממפעלים ותעשיות שונות, איסוף פסולת ביתית מבנייני מגורים ועוד שירותים רבים בתחום.

חשוב לציין כי יש לא מעט גדלים של מכולות, לכן חשוב לתאם זאת מראש מול החברה על מנת שתתאים לכם את גודל המכולה ובכן את פינוי הפסולת בתדירות מסוימת על פי הצורך.