אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבודות עם שופל


שופל - קבלן עבודות עפר

שופל נקרא גם – יעה אופני והוא משמש רבות בתחום הבנייה וההנדסה העירונית. השופל הוא טרקטור גדול אשר מצויד בכף עמוקה וזרוע שתפקידה הוא – לחפור עפר או חצץ ולהעבירו בקלות ממקום למקום באתרי בנייה. הכף המותקנת על גבי השופל מסוגלת  להתרומם לגובה רב על מנת להטעין את תוכנו על גבי משאיות גבוהות בכדי לרוקן את ההריסות ולפנות אותן לאתרי פסולת.

הכף המותקנת על גבי השופל, הינה נשלטת בידי 3 או 4 זרועות הידראוליות, כאשר 2 זרועות מעלות את הכף למעלה ולמטה והזרעות הנוספות שולטות בזווית שלה. שופלים מגיעים במספר גדלים, החל מגודל ענק, בינוני ויש דגמים מיניאטוריים המתאימים לאתרי בנייה צפופים בהם יש אזורים צרים וצפופים אליהם לא ניתן להגיע על ידי שופלים רגילים. ברוב השופלים הבינוניים והגדולים, מותקן מנוע בירכתי הכלי, מה שמאפשר לכף ולזוג הגלגלים הקדמיים להסתובב על ציר הנמצא בחזית בכלי והגיע לכל מקום בזווית של 360 מעלות.

השופלים הגדולים, יכולים הגיע לגובה של -4 מטרים ומשקלם יכול לנוע בין 10-30 טונות שזהו משקל עצום המאפשר יציבות רבה בשטח וביצוע עבודה נוחה ויעילה באתרי בנייה.  קיבולת הכף של השופלים היא כ-3-5 מטרים מעוקבים שזהו עצום. לעומת זאת, המחפרונים מתאימים יותר לסביבת עבודה קטנה יותר לטובת עבודות עירוניות או עבודות קטנות יותר.