אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבודות גבס מיוחדות


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

עבודות גבס נעשו שם ודבר בשנים האחרונות וזאת לאור יתרונותיו הרבים של חומר הגבס ביחס לחומרי הבנייה המסורתיים. מחומר הגבס ניתן לבנות מבחר רב של דקורציות מרהיבות אשר יקנו לחלל ביתכם מראה מרשים ויוקרתי ואף ניתן לשלב את עבודות אלו עם ספוטים מרהיבים שיעצימו את המראה הכללי של ביתכם. מבין מגוון הרב של עבודות גבס הקימות בשוק, תוכלו למצוא את הבאות: מזנונים מרשימים לחלל הסלון, נישות גבס כארונות אמבטיה, ספריות, מדפים, מזנונים תלויים, שילוב של נישות במסדרון, קירות גבס והרשימה עוד ארוכה.

למעשה, מכיוון שחומר הגבס גמיש לעבודה, ניתן ליצור ממנו מבחר רב של דקורציות מרהיבות אשר יכולות להשתלב בקפידה בכל חלל ולהעניק לביתכם מראה מיוחד ממש כמו של בית יוקרתי מפואר.

היתרונות הרבים של עבודות גבס

היתרונות הרבים של עבודות גבס הם אלה שהפכו אותם למבוקשים כל כך בכל שיפוץ בית. ראשית, חומר הגבס הינו חומר זול יחסית לחומרים אחרים, כך שכל אחד יכול הרשות לעצמו לשפץ את ביתו ולקבל תוצאות מרשימות. מעבר לכך, חומר הגבס הינו גמיש ונוח, ניתן ליצור ממנו את כל סוגי העיצובים וזאת בימים ספורים בלבד. חומר הגבס מגיע בפלטות שטוחות אותם מייצרים במפעלי גבס, כך שניתן לחתוך אותם בקלות עם כלים מיוחדים ואף ליצור שבלונות יפיפיות שלא מותירות מקום לדמיון.