אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבודות ברזל


בעלי מקצוע מומלצים

עבודות ברזל נעשות על ידי מסגריות אשר מציעות מגוון רב של סוגי עבודות, אם זה מעקות, סורגים ועוד מיני עבודות ברזל עם פרזולים ודקורציות מרהיבים שיכולים לשדרג בקלות כל חלל. כיום, בעלי בתים רבים נעזרים בשירותיהם של מעצבי פנים ואדריכלים על מנת לעצב את ביתם בצורה מרשימה ופרקטית ובעלי מקצוע אלו עובדים עם מסגריות מקצועיות אשר יכולות לעצב כל סוג עבודה ברמה הגבוהה ביותר וזאת על פי מידות רצויות ועל פי סגנון העיצוב הכולל של הבית.

מגוון סוגי מעקות

כאשר מדובים על מעקות ברזל, בדומה למעקות מחומרים אחרים, הם מעין סורג או גדר, המיועדים למנוע מאנשים ליפול, אם זה מגרמי מדרגות, מגגות, ממרפסות וממקומות אחרים. מעקות אשר עשויות מברזל הינן משמשות גם כתמיכה לאנשים מבוגרים או ילדים אשר  עולים במדרגות, או כאשר מדובר במרפסת אשר דרוש לה מעקה בטיחות מוגבה עבור מניעת נפילת ילדים. מעקות אלו, חייבות להיות בטיחותיות ולעמוד בתקנים המחמירים ביותר בחוק, וזאת על מנת להגן על דיירי הבית ובכלל.

מסיבה זאת, כאשר בוחרים מעקות, חשוב להקפיד על כמה פרמטרים חשובים: חוזק המעקות מבחינת חיבורים לקיר, המרווח בין המוטות, חומרים איכותיים אשר אינם מחלידים או מתעקמים עם השנים, גובה המעקה בהתאם לתו תקן, העיצוב חייב להתאים בקפידה לעיצוב הכולל של החלל, בחירת בעלי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון רב ועוד.