אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

סוגים ויתרונות של תריסים


עבודות אלומיניום

תריסים הם כיסויים קשיחים ויציבים לחלונות הבית. הם עשויים ממסגרת המכילה קורות אנכיות ומסילות אופקיות ומגיעים במגוון סגנונות, גדלים וחומרים, כאשר השילוב הנפוץ ביותר בארץ הוא זה של תריסים ואלומיניום. בין המטרות העיקריות של תריסים הוא וויסות התאורה הטבעית ומזג האוויר וכמובן, השתלבות בעיצוב הפנים והחוץ של הבית.
ישנו מגוון עצום של סוגי תריסים, כגון תריסים ונציאנים, גלגלת חשמלית וידנית ועוד. לכל סוג יש את היתרונות, החסרונות והשימושים הייחודיים לו. הסוג הנפוץ ביותר של תריסים בבתים ובנייני מגורים הוא חלונות הזזה. לחלונות אילו ישנה ידית אשר במשיכתה ניתן לשלוט בכמות האור הנכנס לחלל הבית. ניתן להזמין אותם במגוון צבעים ולהוסיף מעט פלפל לעיצוב הכללי של הבית.
אנשי מקצוע רבים מתחום הבניין והאדריכלות מעדיפים את סוג החלונות הזה בשל יכולת ההתאמה שלהם לכל סוגי הבנייה, מבנייני מגורים רבי קומות ועד בתים צמודי קרקע. החסרון היחידי של תריסי הזזה הוא ככל הנראה בנטייה שלהם להישבר או להינתק מהמקום, דבר שניתן לטפל בו בקלות באמצעות חלקי חילוף המצויים בשפע.
היתרונות של תריסים

· תריסים הינם דרך חסכונית מצויינת להוספת טאצ' מיוחד לעיצוב הפנים והחוץ של הבית שלך.
· הם מאוד קלים לתחזוק, כל אשר הם דורשים הוא ניקיון פשוט באמצעות מטלית לחה וחומרי ניקוי מתונים.
· שמירה על פרטיות – עוברי אורח אינם יכולים להציץ לתוך הבית שלך כאשר התריסים מוגפים חלקית, ובכך הם מספקים לך פרטיות וביטחון.
· יכולת וויסות עוצמת האור ומיגון מפני קרינה מסוכנת של השמש.
· יכולת בידוד אקוסטי ותרמי הודות למאפייני האלומיניום
· חסינות ועמידות לנזקי הזמן ומזג האוויר, במיוחד לגבי תריסי גלגלת מאלומיניום.