אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

סורגים מתקפלים


סורגים

סורגים מתקפלים הם חידוש גאוני בתחום אשר נעשה פופולרי בשנים האחרונות. אנשים רבים נמנעים מלהתקין סורגים בביתם מכיוון שהם לא רוצים שהם יפגעו במראה האסתטי והעיצובי של חלל הבית, ומצד שני סורגים הם יעילים כהגנה מפני פריצה או נפילה, כך שאין ברירה אלה להתקין אותם. כיום ישנו פתרון יצירתי לדילמה זו והוא – התקנת סורגים מתקפלים שהפכו לשם ודבר בתחום. בעזרת התקנת סורגים מתקפלים, ניתן ליהנות ממראה נקי כאשר הם מקופלים ולא נראים וכאשר מעוניינים בבטיחות הבית, פשוט ניתן לסגור אותם.

מהם סורגים מתקפלים?

סורגים מתקפלים הם למעשה סורגים אותם ניתן לפתוח ולסגור על פי הצורך. כאשר הם נשארים פתוחים כמעט ולא ניתן להבחין בהם כלל וכלל ולכן הם מספקים פתרון מצוין לבתים בעלי עיצוב מודרני נקי. את סורגים אלו ניתן להתקין בכל חלון ובכל גודל ואפילו בדלתות הזזה אשר מיועדות ליציאה למרפסת שמש או לחצר או לחדר הכביסה.  אם כך, ניתן לראות כי סורגים מתקפלים מהווים פתרון שהוא יחסית פשוט, אך הוא אסתטי ומושלם לחלונות אלו וימנעו מפורצים להיכנס לביתכם.

כאשר בוחרים בסורגים מתקפלים, חשוב לשים דגש על האיכות שלהם. כיום לרוב את סורגים אלו מייצרים מחומר אלומיניום הידוע כחומר חזק וגמיש אשר עמיד בפגיע מזג האוויר כמו – שמש, גשם לחות והוא אינו מחליד או מתבלה עם השנים כלל.

 

התקנת סורגים

איך שלא נסתכל על סורגים, עליהם להיות חזקים ועמידים בכדי שישרתו את המטרה והיא – הגנה מרבית מפני פריצה ונפילה. בעולם האבטחה לבית הפרטי ישנם אמצעי הגנה רבים, אך ניתן לראות כי האמצעי הבטיחותי יותר הוא התקנת סורגים בחלונות, בעיקר כאשר מדובר בבתים פרטיים או בקומות נמוכות.  בתחום הסורגים קיימים לא מעט סוגים של סורגים אותם מתקינים בעלי מקצוע ייחודיים אשר מציעים סורגים מוכנים או סורגים בהזמנה אישית אצל מסגרייה. אם בעבר היו רק סורגים פשוטים, כיום הדבר הוא שונה לחלוטין. תוכלו למצוא סורגים אשר מעוצבים בקפידה מבחינה ויזואלית ויכולים לשדרג את עיצוב המבנה הן כלפי חוץ והן כלפי פנים.  

סוגי סורגים:

סורגים מתקפלים: הם מעניקים לכם אפשרות לפתוח את החלון לרווחה בלי שהעין תתקל בסורג במהלך שעות היום, כך שניתן לפתוח אותם בשעות הבוקר ובלילה או שאינכם בבית לסגור אותם.

סורגים קבועים מפלדה או אלומיניום: סורגים אלו נועדו כדי לספק לכם ביטחון מושלם במידה ושכחתם להסיט את הסורגים למקומם בתום השימוש בהם. סורגים אלו עשויים מחומר חזק – פלדה מגולוונת והם עוברים טיפולי שטח כימיים להגנה מפני חלודה כתוצאה מגשמים.

סורגים מעוצבים: ישנם עיצובים רבים של עיצובים, החל מהמראה הקלאסי, מראה כפרי, נקי, עם פרזולים שונים, עם צורות מרהיבות, בסגנון עתיק וינטאג' ועוד. תוכלו לבחור את הסגנון על פי עיצוב הבית ולקבל מראה מושלם.