אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

סוגי שיפוצים


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

שיפוצים מאפשרים לכל בעל בית לשדרג את איכות חייו ולהעלות את ערך הנכס. עבודות שיפוצים וקבלן שיפוצים, תלוי בסדר הגודל שלהם, יכולים להתבצע באופן עצמאי על ידי בעל הבית, באמצעות שכירת שירותיו של הנדימן או הנדסאי קבלנות בניין המביא עמו צוות שלם של אנשי מקצוע. העלות מתחילה מכמה מאות שקלים בגין צבע וסיוד בלבד ועד עשרות אלפי שקלים בגין הפיכת כל הנכס על פיו וארגונו מחדש לשביעות רצונו של בעל הבית.

שיפוץ מינורי

הכוונה בנושא של עבודות שיפוצים מינוריים היא לכל שינוי המתבצע בתוך הבית מבלי לשנות את המבנה האדריכלי שלו, כלומר, ללא שבירת או הוספת קירות. החלפה טוטאלית של המטבח, שדרוג חדר הרחצה מבחינת ציפוי אמבטיות, חיפוי וריצוף שיש גרנוליט ומוזאיקה, התקנת פרגולות בגינה או בגג, ריצוף מחדש של כל הדירה באבן או פרקט, החלפת הריהוט וגופי התאורה וכן הלאה, כל אלו, בין אם מבוצעים בנפרד או בעת ובעונה אחת, נכללים תחת הקטיגוריה של שיפוץ מינורי.

שיפוץ מסיבי

עבודת שיפוץ מסיבית הינה שיפוץ המשנה משמעותית את המבנה האדריכלי המקורי של הבית, הן מבחינת כמות ומיקום הפתחים, שבירת ובניית קירות, ומגדילות את שטחו לרוחב או לגובה וכרוכה בהגשת תוכניות לעיריה ובניהול קפדני של תקציב לא קטן. השיפוץ המסיבי יכול לכלול את כל מה שנכלל בשיפוץ המינורי, ובנוסף גם החלפת תריסים ואלומיניום לפתחים החדשים, חיווט מחדש והתקנת מערכת חשמל חכמה, איטום גגות רעפים, בניית ממ"ד ומרפסות שמש ועוד.

בשני המקרים, הצלחת עבודת השיפוץ כרוכה בתכנון קפדני מראש מבחינת תקצוב נכון של הפרוייקט, אשר יכלול הוצאות בלתי צפויות, בחירת אנשי המקצוע המתאימים לאחר בחינת מספר הצעות מחיר וקביעת לוח זמנים מפורט ומדוייק ככל האפשר להשלמת הפרוייקט.

כלי נגישות