אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

סוגי קסמים נפוצים


קוסם

סוגי קסמים נפוצים

אם אינך רוצה להזמין ליצן לימי הולדת עבור האירוע שלך השנה ומעוניין להפתיע את האורחים שלך עם גימיק מדליק וייחודי, הזמן קוסם. קוסם מנוסה ומקצועי יישבה את האורחים שלך בין אם זה קסמים בקלפים, קטנים כגדולים, בשלל אשליות וקסמים ויותיר אותם עם חוויה בלתי נשכחת. העלות של קוסם נקבעת לפי שעות עבודה וכמות הקסמים ואיכותם המבוצעים במהלך האירוע. ככל שהקסם יותר מורכב, העלות שלו תהיה גבוהה יותר. סוגי הקסמים הנפוצים הינם כדלקמן:

קסמי במה

אחת הצורות הנפוצות ביותר לשימוש בקסם היא קסמי במה. הכוונה היא לקסמים המבוצעים לרוב עבור קהלים בסדר גודל בינוני וגדול, עם שימוש באביזרים רבים ואזורים מאחורי הקלעים. לקוסם יש שטח רב לתמרון ולאחסון האביזרים שלו, דבר המסייע בהפקת אשליות גדולות ומורכבות.

קסמי רחוב

קסמי רחוב מהווים כוח משיכה עצום לצופים, שכן הם מבוצעים ממש לנגד עיניהם, בגובה העיניים ולא ממרחק של במה. קוסמי רחוב אף משתמשים בחפצים אישיים של הקהל שלהם כאביזרי עזר. הקירבה הזו מחייבת מהקוסם להיות מיומן וזריז הרבה יותר כדי לגרום לקסמים להצליח, שכן בוחנים אותו מכל גובה וזווית ראייה.

קסמי הימלטות

יש לקסמים אלו מספר רב של גרסאות, אבל ברובן נכללת קשירת הקוסם בחבל או שרשראות ובהכנסתו לארגז או תא כלשהו אשר גם אותו נועלים בשרשראות ומנעולים ובכולן, לא משנה עד כמה מסובך המצב אליו מכניסים אותו, הקוסם מצליח להשתחרר ללא שימוש בכלים כלשהם למראית עין.

מנטליזם

הכוונה כאן לקסמים היוצרים אשליות של תופעות על טבעיות הכוללים חיזיון העתיד, קריאת מחשבות או שליטה במחשבות של הקהל. מנטליזם יכול להתבצע על הבמה מול קהל רב או באופן אינטימי וקרוב יותר מול מספר מסויים של אנשים.